Popularność Margaret rośnie od dłuższego czasu. Sława ma wiele dobrych stron, ale równie dużo złych. Jedną z nich jest zgromadzenie wokół siebie hejterów, którzy znajdą nawet najmniejszy pretekst, aby zalać kogoś nieuzasadnioną krytyką.

Margaret na Instagramie

Margaret na swoim koncie na Instagramie zgromadziła aż 858 tys. obserwujących, a liczba ta wciąż rośnie. To ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że pierwszy wpis na koncie pochodzi z 5 marca! Na swoich social mediach piosenkarka dzieli się różnymi ważnymi dla niej rzeczami. A przy okazji nie obawia się publikować zdjęć bez makijażu. I właśnie to wzbudziło kontrowersję.

Margaret chwali się tatuażem

Margaret chciała podzielić się ze swoimi fanami tatuażem, który ozdabia jej przedramię.

„Meduza. Świeci z wnętrza”.

Gwiazdy bez makijażu. Otwierają się na naturalność?

Jednak internauci nie na tatuaż zwrócili uwagę. Nie interesował ich temat zdjęcia, lecz to, że piosenkarka nie ma na sobie makijażu. To pobudziło internetowych hejterów, którzy nie omieszkali zostawić mnóstwa niewybrednych komentarzy.

„Wygląda jakby była chora”.

„Chore babsko”.

„Jak z MONARU”.

„Nie ćpaj tyle”.

To tylko niektóre z przykrych komentarzy, które padły pod adresem Margaret. Na szczęście pojawiły się również głosy fanów. Ci z kolei nie mogli wyjść z szoku, że w ludziach jest tyle jadu.

Margaret wzięła ślub. Bez makijażu i z liśćmi we włosach

„Nie wiem skąd ten hejt, czy kobieta zawsze musi mieć tonę tapety, fryzurę od stylisty itp., aby czuć się dobrze. Najważniejsze to zaakceptować siebie (…). W tych chorych czasach brak makijażu to odwaga. Więc wypadałoby docenić”.

Na szczęście polska gwiazda akceptuje siebie i nie ma problemu z publikowaniem zdjęć bez makijażu. Jednakże, jak zauważyła jedna z internautek, w dzisiejszych czasach pokazanie swojej twarzy bez makijażu to odwaga. A nie powinno tak być. Żadna z nas nie zasługuje na nieuzasadniony hejt tylko dlatego, że pokazuje swoją nieumalowaną buzię.

Nowy tatuaż Margaret

Jeśli jesteście ciekawi, jak wygląda nowy tatuaż, sprawdźcie zdjęcie poniżej. Podoba Wam się meduza piosenkarki?