Kosmetyki do makijażu i pielęgnacji skóry sygnowane wielkimi nazwiskami nie zawsze są dobre. Jednak często właśnie ta nazwa powoduje, że produkt kusi i tak dobrze się sprzedaje. I chociaż fashionistki na całym świecie przekonują, że tylko kosmetyki z nazwami wielkich domów mody są niezawodne, to wszyscy wiemy, że często niestety odbiega to od rzeczywistości. Znamy jednak jeden produkt, który jest świetny – paletka rozświetlaczy od Diora. Teraz marka wypuszcza na rynek nowy produkt, o którym jest już bardzo głośno, mimo, że jesteśmy jeszcze przed jego premierą. Jesteśmy go bardzo ciekawe!

Mowa oczywiście o pudrze rozświetlającym. I chociaż marka w swoich social mediach milczy jeszcze na ten temat, makijażystki z całego świata gorąco komentują, nazywając produkt “tanim” i twierdząc, że wygląda “obciachowo”.

ZOBACZ TEŻ: MAFFASHION ZOSTAŁA GWIAZDĄ MARKI DIOR! (FOTO)

Nowy puder rozświetlający z serii “Rising Stars Collection” pochodzi z limitowanej edycji. Na rynku pojawi się razem z limitowanymi lakierami do paznokci: ciemnogranatowym z drobinkami oraz jasno różowym, również błyszczącym.

W środku puder ma wyrysowane gwiazdki, duże serduszko oraz napis “Dior”, który został podpisany nietypowym fontem. Opakowanie ma być w formie puzderka z dużym lusterkiem na wewnętrznej stronie opakowania.

Internauci niestety nie mieli dla niego litości. Pierwsze recenzje, jakie zebrał produkt są bardzo niepokojące – nazywany jest tanim, a wiele osób twierdzi, że wygląda jak… podróbka Diora z AliExpress. Niektórzy nawet porównują wybrany font z klasycznym logo Barbie, mówiąc, że produkt jest zapewne na tym samym poziomie.

ZOBACZ TEŻ: Kunsztowne czasomierze od Diora

A jakie jest Wasze pierwsze wrażenie?