W dzisiejszych czasach aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie. Wiedzą o tym wszyscy, ale tylko nieliczni podejmują pracę nad kondycją i własną sylwetką. Jedną z osób, które w 2018 roku postawiły na siłownię, jest Małgorzata Rozenek.

Choć jej figura od lat wzbudza zachwyt opinii publicznej, dopiero od niedawna publikuje w mediach społecznościowych efekty pracy nad sylwetką. Tak było i tym razem.

ZOBACZ TEŻ: NIECODZIENNA STYLIZACJA MAJDANÓW-KOLEJNA ODSŁONA TAJEMNICZEGO PROJEKTU?

25 stycznia perfekcyjna pani domu opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z sali gimnastycznej. Pozuje w dwuczęściowym, sportowym komplecie Reserved, ale jak się domyślacie, to nie on skupił najwięcej uwagi.

Choć z komentarza do zdjęcia Małgosi wynika, że jest jeszcze tyle do zrobienia internauci są zachwyceni. W komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych opinii dotyczących jej formy i brzucha, którego fragment widać na zdjęciu.

Forma 10/10 😋😍😙

style="overflow:hidden;">

Jaki piękny brzusio 😍😍😍

style="overflow:hidden;">

jest super a jeszcze po 2 dzieci to szal cial

style="overflow:hidden;">

brzuch podręcznikowy wręcz:)

style="overflow:hidden;">

Ponieważ dla wielu obserwatorów Małgorzata Rozenek jest przykładem do naśladowania, w komentarzach pojawiają się również pytania o dietę. Z tego powodu na Insta Stories pojawił się również film, na którym Małgosia chwali smak koktajlu białkowego.

ZOBACZ TEŻ: ZROBIŁO SIĘ PANI KOPYTO- TROLLE NIE OSZCZĘDZAJĄ MAŁGORZATY ROZENEK W LEGGINSACH

Kochani po treningu zawsze piję taki koktajl białkowy. Po pierwsze dlatego, że podobno mięśnie wtedy lepiej przyrastają, a po drugie dlatego, że to jest takie pyszne. Miłego dnia kochani, pa.

style="overflow:hidden;">

No cóż, w czasach, kiedy ludzie zapominają o tym, co ważne, warto od czasu do czasu przypomnieć, że aktywność fizyczna jest równoznaczna ze zdrowiem.

Czujecie się zmotywowane?