Wkrótce święta! Aby poczuć ich klimat, używamy przepięknych dekoracji. W ten sposób możemy stworzyć wyjątkową pełną ciepła atmosferę. Małgorzata Rozenek również postanowiła udekorować swój dom na święta. Świąteczne dekoracje, które wybrała, prezentują się fenomenalnie!

Małgorzata Rozenek-Majdan w stylizacjach z lat 70. Wygląda czarująco!

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła udekorować swój dom. Efektami pracy pochwaliła się na Instagramie. To istne świąteczne szaleństwo! Cały dom aż błyszczy, rozświetlony klimatycznymi lampkami. Wśród ozdób znalazła się między innymi skarpeta dla Henia oraz… sanki. Rodzina Majdanów zdecydowanie już jest przygotowana na święta. Zobacz, jakie świąteczne dekoracje wybrała Małgorzata Rozenek. Wnętrze to kopalnia inspiracji!

Świąteczne dekoracje

To pierwsze święta długo wyczekiwanej pociechy Małgorzaty i Radosława. Tegoroczne święta będą jego pierwszymi, nic zatem dziwnego, że Małgorzata Rozenek stara się, aby były niezapomniane. Widać, że celebrytka już z niecierpliwością wyczekuje tegorocznych świąt, które z pewnością spędzi w rodzinnym gronie. Gwiazda postanowiła opublikować zdjęcia w pełni udekorowanego domu. W każdym z pomieszczeń pojawiły się zimowe akcenty: kwiaty, wieńce, poduszki, świeczki, ciepłe i miękkie koce. Te wszystkie elementy perfekcyjnie oddają klimat świąt. Małgorzata pochwaliła się nie tylko wnętrzami, ale również przepiękną udekorowaną choinką, obok której stoją sanie z prezentami. Przyznała, że pieczę nad pracami miała stylistka wnętrz – Katarzyna Klekowska.

Małgosia Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie, jak wypoczywa. Zmysłowe zdjęcia zrobiły wrażenie

„Bo nikt tak nie zrozumie jednej świątecznej wariatki jak druga świąteczna wariatka” – tak podsumowała współpracę ze specjalistką.

Małgorzata Rozenek zdradziła, że cieszy się, że właśnie tak będą wyglądały pierwsze święta jej synka. Trzeba przyznać, że dekoracje robią wrażenie. A jak Wam się podobają?