Patrick Ta to makijażysta, który współpracował z takimi gwiazdami jak: Ariana Grande, Chrissy Teigen, Adriana Lima oraz Gigi Hadid. Niedawno został również mianowany na stanowisko dyrektora artystycznego marki Shiseido. W swoich makijażach Patrick Ta stawia na wyraziste kolory szminek, sprawiając, że usta wyglądają soczyście i bardzo ponętnie.

ZOBACZ TEŻ: ODKURZANIE WŁOSÓW. DZIĘKI TEJ METODZIE POZBĘDZIESZ SIĘ ZNISZCZEŃ RAZ NA ZAWSZE

Jeden z Aniołków Victoria’s Secret – Adriana Lima, na festiwalu filmowym w Cannes, zachwyciła wszystkich wyjątkowym makijażem. Jej piękne, czerwone usta, to oczywiście zasługa profesjonalisty Paticka Ta.

Na szczęście, mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek od samego mistrza, dzięki którym odtworzysz słynne, pełne usta z czerwonego dywanu.

Po pierwsze zadbaj o koloryt swojej cery – stwórz lekki rumieniec na policzkach. Ich delikatny kolor uwydatni wyrazistość Twojej pomadki.

ZOBACZ TEŻ: AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK UDOWADNIA, ŻE TRENING CZYNI CUDA!

Drugim krokiem jest staranne zdefiniowanie linii warg, zanim wypełnisz je kolorem. Użyj w tym celu pędzelka o ostrym profilu. Ewentualne wyjście poza kontur koryguj przy pomocy korektora.

Na koniec użyj odrobiny rozświetlacza – niewielką ilość nałóż na górną wargę oraz kości policzkowe. Podbije to kolor pomadki, dzięki czemu Twoje usta będą wyglądać jeszcze bardziej ponętnie.

Co Wy na to?