Śmiało możemy powiedzieć, że do sylwestra zostały już tylko godziny… Już w sobotę będziemy bawić się na balach i domówkach. Jak będzie wyglądać Wasza imprezowa stylizacja? Jeżeli sukienka jest już wybrana, pozostaje tylko kwestia makijażu i fryzury. Co zrobić z włosami? Podpowiedź znajdziecie w poniższej galerii. A makijaż?

ZOBACZ: MAKIJAŻ SYLWESTROWY – PODPOWIADAMY, JAK ZROBIĆ GO KROK PO KROKU!

Dziennikarze agencji informacyjnej Newseria Lifestyle podpytali makijażystkę, Annę Ampulską, o to, jak wygląda najmodniejszy sylwestrowy makeup. Jesteście zainteresowane?

Okazuje się, że kluczem do sukcesu są mocno podkreślone usta. I to w bardzo ekstrawaganckiej wersji!

– Proponowane są intensywne kolory ust, brokat aplikowany nie tylko na powiekach, lecz także na ustach, bardzo modny w tym sezonie – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Ampulska, makijażystka.

style="overflow:hidden;">Jeżeli brokat nie jest dla Was to co powiecie na… czerń? I to czerń w lustrzanym wydaniu, tak, jak prezentowano na pokazach Dior Make-up.

– Do wykonania takiego makijażu potrzebna nam jest po prostu czarna szminka i bardzo gęsty bezbarwny błyszczyk, który aplikujemy na szminkę – mówi Anna Ampulska.

style="overflow:hidden;">ZOBACZ: W CO SIĘ UBRAĆ, CZYLI PRZEWODNIK PO NAJMODNIEJSZYCH KREACJACH NA SYLWESTRA!

Skusicie się na mocne usta?