Pokaz Bizzu na sezon wiosna-lato 2018 za nami! 7 lutego w Praskiej Drukarni w Warszawie odbyła się premiera najnowszej kolekcji projektantek Blanki Jordan i Zuzanny Wachowiak. Na czerwonym dywanie pojawiła się cała plejada polskich gwiazd i przedstawicieli show-biznesu. Przed obiektywami aparatów stanęły między innymi Natalia Siwiec, Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Hyży, Agnieszka Woźniak-Starak, Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa oraz Edyta Herbuś.

Pokaz uświetnił koncert zespołu Audiofeels, który wykonał muzykę w stylu ocal play. Aranżacja muzyczna i imitowane głosem instrumenty stanowiły idealne uzupełnienie scenografii. Po zakończeniu pokazu zachwyceni goście opowiadali o ciarkach, które dzięki muzyce towarzyszyły im przez cały wieczór.

ZOBACZ TEŻ: GWIAZDY OSZALAŁY NA PUNKCIE TEGO KOLORU! JAK NOSIĆ GO Z KLASĄ, ABY NIE…

Najnowszą kolekcję BIZUU wiosna-lato 2018 wyróżniają przede wszystkim coraz śmielsze kolory, fantazyjne połączenia i egoztyczne printy. Kolekcja skierowana do świadomych i odważnych modowo kobiet, które nie boją się śmiałych połączeń to nowoczesna klasyka, mocny kolor i oryginalny print.

Kreatorką makijażu modelek była Marianna Yurkiewicz, która przy wsparciu wizażystów i produktów marki Paese stworzyła makijaż dopełniający stylizacje pokazu. Fryzury wykonali styliści we współpracy z VIP ROOM Łubiński Kowalski. O włosy modelek zadbały kosmetyki i szampony marki Kerastase.

ZOBACZ TEŻ: UWAGA! METALICZNY AKCENT WRACA NA SALONY! GWIAZDY POKOCHAŁY TEN TREND

Panie przybyłe na pokaz postawiły na podkreślenie oczuy. Makijaż ust, poza kilkoma wyjątkami, zdominowały szminki w odcieniach nude. Na czerwony, wyrazisty odcień zdecydowały się między innymi Zosia Ślotała oraz Macademian Girl. Jak na wyjątkowy wieczór przystało, gwiazdy sięgnęły również po rozświetlacze, które doskonale podkreśliły ich kości policzkowe.

Na jakie fryzury i makijaże postawiły gwiazdy, które pojawiły się na pokazie? Dominowały długie, rozpuszczone włosy oraz modne loby. Nie zabrakło romantycznych upięć. Lara Gessler zaprezentowała niezwykle modną w tym sezonie fryzurę. Trzeba przyznać, że panie, które pojawiły się na pokazie, wyglądały niezwykle elegancko.

ZOBACZ TEŻ: DROGIE PANIE! POWRACA NAJMODNIEJSZA FRYZURA LAT 80.! ZDECYDUJECIE SIĘ?

W galerii poniżej znajdziecie wszystkie zdjęcia gwiazd. Która z nich wypadła najlepiej?