Kolorem roku ustanawianym przez Pantone Color Institute jest kolor, który symbolizuje kulturalny nastrój świata. W tym roku został nim ultrafiolet. Jest jak nocne niebo i szminka, która sprawia, że czujesz się interesująca. Od odkrywania nowych technologii, po artystyczną ekspresję i duchową refleksję. Ultrafiolet wskazuje drogę do tego, co dopiero nadejdzie!

Wizażyści z całego świata od razu pokochali ten kolor. Wariacji jest nieskończenie wiele. Ultrafioletowe szminki, rozświetlacze, maskary, cienie do powiek. Wszystko, czego dusza zapragnie. Poniżej znajdziesz kilka inspiracji i wskazówek stylistów. Uważasz, że ultrafiolet jest zbyt odważny i tandetny?

Zobacz, jak robią to specjaliści!

Myślisz, że fioletowy cień do oczu sprawi, że będziesz wyglądała jak po przegranej walce bokserskiej? Hung Vanngo pokazał, że to mylne myślenie. Najlepszym sposobem na piękne przydymione, fioletowe oko, które nie wygląda tandetnie jest dodanie do makijażu odrobiny blasku. Wykorzystaj kremowy cień do powiek tak, jak zrobił to wizażysta gwiazd i uzyskaj miękki, dopracowany makijaż.

ZOBACZ TEŻ: DEYNN PORZUCIŁA CZERWONĄ SZMINKĘ NA RZECZ FIOLETOWEJ. FANKI SĄ ZAWIEDZIONE…

Ultrafiolet nie musi być centralnym punktem modnego makijażu. Tak naprawdę wyróżnia się on również szczegółami. Tusze do rzęs w tym kolorze pozwalają zachować bezpieczną ilość fioletu na twarzy. Bez przekraczania ultrafioletowego terytorium. Makijaż wygląda elegancko, a jednocześnie ciekawie i charakterystyczne.

Zdecydowanie dla kobiet odważnych. Zastosuj głęboki odcień fioletowej szminki z matowym wykończeniem. Pomadka w takim kolorze nada każdemu regularnemu makijażowi wyrazisty akcent.

ZOBACZ TEŻ: OLŚNIEWAJĄCE ROZŚWIETLENIE! TA DZIEWCZYNA MA NA TO SWÓJ SPOSÓB!

Prostym sposobem na dodanie modnego koloru do makijażu jest użycie kolorowego eyelinera. Zdobądź się na odwagę i obserwuj subtelną magię fioletowej kredki do oczu.