Tegoroczna Met Gala była szeroko komentowana w mediach przez ekspertów, stylistów i influencerów. Wszyscy są zgodni co do tego, że dress code w 2019 roku pozostawiał celebrytom duże pole do popisu, co przełożyło się na naprawdę oryginalne stylizacje i makijaże. Wśród najczęściej wymienianych są siostry Kardashian/Jenner, Gigi Hadid, Zenday’a, JLo czy Kristen Stewart. Ta ostatnia niestety jest szeroko komentowana w dość negatywny sposób. Naprawdę tak źle wypadła?

ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ STAŁO Z KRISTEN STEWART? AKTORKA ZMIENIŁA SIĘ NIE DO POZNANIA!

Patrząc obiektywnym okiem na stylizację Kristen ciężko powiedzieć od razu, co autor miał na myśli. Aktorka miała wybielone włosy z czarnymi, białymi i kolorowymi pasemkami w odcieniu Living Coral. Jeszcze inni postrzegali całość jako nawiązanie do klimatu gwiazd K-Pop’u. Pojawiły się też głosy, że Kristen została wystylizowana tak, by oddać hołd… Dawidowi Bowie’mu.

Nie bez znaczenia jest też jej cekinowy kostium oraz wybielone brwi, które zostały podkreślone białym i żółtym pigmentem. Nie do końca jesteśmy przekonane, czy taki wygląd wybrałby dzisiaj Bowie.

Dużym plusem jest natomiast makijaż oczu i twarzy – jej konturowanie jest naprawdę świetne, tak samo jak delikatne cienie na oczach, które podkreślają jej wyrazistą twarz.

Czy naprawdę było tak źle? Wystarczy spojrzeć na te zdjęcia, które nie pozostawiają wątpliwości co do tego, że aktorka zdecydowanie wyróżniała się na tle odpicowanych gwiazd.

ZOBACZ TEŻ: SZOKUJĄCE wyznanie Kristen Stewart na temat Roberta Pattinsona

Makijaż i fryzura Kristen Stewart okrzyknięta najgorszą stylizacją Met Gala 2019
Makijaż i fryzura Kristen Stewart okrzyknięta najgorszą stylizacją Met Gala 2019
Makijaż i fryzura Kristen Stewart okrzyknięta najgorszą stylizacją Met Gala 2019

Myślicie, że internauci słusznie wskazali ją jako najgorszą stylizację Met Gali 2019?