Żegnając święta, lampki i ozdoby pora wejść na najwyższy level blasku. Sylwester to jeszcze więcej światła, cekinów i przede wszystkim piękna w wieczorowym wydaniu. Pora pokazać co może rozświetlić nasze atrybuty niczym szampan w kryształach.

Bite Beauty po oraz kolejny zabiera nas w morskie głębiny. Pryzmatycznym szaleństwom nie będzie końca. Te z Was, które słyszały o prismatic pearl creme lip gloss na początku tego roku, na pewno rozwiną się w swoich holograficznych marzeniach na wieść o nowej linii Multi Sticków. Zapomnij o niepraktycznej monopłetwie i stań twardo na lądzie, jak przystało na nowoczesną syrenę spowitą blaskiem księżyca.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻ SYLWESTROWY KROK PO KROKU – BROKATOWE SZALEŃSTWO

Pryzmatyczny perłowy mulstistick oferuje pięć różnych odcieni w tym różową perłę, metaliczny róż, czerwony i zielony połysk, metaliczną biel z różowym połyskiem oraz różową perłę z fioletowym blaskiem (uff).

Każdy stick czeka na ciebie w różowym pudełku, a w nim klasyczne już czarne opakowanie z kolejnym szałowym produktem Bait Beauty. W przeciwieństwie do wcześniejszych błyszczyków te mają na celu nadanie prawdziwie szklanego połysku. Biorąc pod uwagę, że mamy do wyboru preparaty do oczu, ust i policzków, które świetnie współgrają nie tylko ze sobą, ale i innymi kosmetykami, wyobraźnia rośnie.

ZOBACZ TEŻ: MAKIJAŻYŚCI ZDRADZAJĄ: TAK WYGLĄDA NAJMODNIEJSZY SYLWESTROWY MAKIJAŻ!

Wkręć się w holograficzny wir możliwości i zaskakuj nim jak ocean.