Maja Sablewska to jedna z najpopularniejszych polskich stylistek. Jej programy o modzie i zjawiskowych metamorfozach biją rekordy popularności, a sama prowadząca w każdym odcinku wyróżnia się oryginalnymi stylizacjami.

Nie tylko podczas nagrywania odcinków Sablewska zaskakuje pomysłowowścią, jeśli chodzi o styl. Na jej instagramowym koncie jest mnóstwo zdjęć, które z pewnością dla wielu kobiet mogą stać się inspiracją do stworzenia podobnych stylizacji. Maja jest znana z zamiłowania do tatuaży, ciemnych kolorów, skóry i wyrazistych dodatków. Nie wstydzi się też odważnych kreacji, które podkreślają jej figurę.

ZOBACZ TEŻ: MAJA SABLEWSKA I JEJ PORANNE SELFIE. BEZ MAKIJAŻU NAPRAWDĘ TRUDNO JĄ ROZPOZNAĆ?

Jedno z ostatnich zdjęć na jej Instagramie to efekt bardzo odważnej sesji zdjęciowej. Maja pozuje na nim w bluzce z mocnym wycięciem.

Dekolt okazał się tak duży, że w efekcie oglądając zdjęcie uwaga skupia się właśnie na odsłoniętej piersi celebrytki. Fanom nie spodobała się taka forma ekspresji, wiele z nich uważało, że zdjęcie jest mocno przesadzone:

Nie widzę tu sztuki, tylko kobietę, która nie ma już w sobie nic z naturalności, kobietę, która na każdym zdjęciu epatuje ( nie wiedzieć dlaczego) golizną.. bielizną.. Masz racje, trzeba przestać obserwować, bo nie ma czego obserwować.

Jeżeli dla Pań komentujących tak przejawia się silna osobowość to chyba świat zmierza w złym kierunku.

Tylko goły biust ostatnio na zdjęciach .not cool

ZOBACZ TEŻ: GDZIE PODZIAŁ BIAŁY T-SHIRT?! SABLEWSKA W WYDANIU, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Wśród komentująycych osób nie zabrakło też zwolenników, którzy bronili zdjęcia, twierdząc, że przedstawia naturalne piękno:


Śliczna, naturalna, uśmiechnięta, naga

Poprawiasz mi humor . Mialem dzisiaj doła , ale to zdjęcie sprawia ze 80 % zlych emocji zniknęło

Sama mam czesto ochotę zrobic sobie taka fote ,ale brak odwagi 😱😅co by ludzie powiedzieli itd .itp .ale podziwiam takie zdjęcia ..

Trudno wyjaśnić czy tak głęboki dekolt był zamierzonym planem czy to po prostu spontanicznie uchwycona poza.

Co sądzicie?