Maja Ostaszewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej kolejne role w serialach i produkcjach filmowych są szeroko komentowane. Krytycy  filmowi i teatralni podziwiają jej wielki talent i charyzmę, a sama artystka zawsze angażuje się w postacie, które gra i odznacza się solidnym warsztatem aktorskim.

Emma Stone żegna swoje rude włosy. Nie uwierzysz jaki kolor wybrała

Maja Ostaszewska przyzwyczaiła swoich fanów do określonego wizerunku. Aktorka stawia na elegancję i kobiece stylizacje. Włosy w kolorze ciemnego brązu i klasyczny, krótki bob to jej znaki rozpoznawcze.

Niedawno jednak artystka postanowiła zaskoczyć swoich fanów i pokazała zdjęcie, na którym jej włosy mają intensywny kolor miedzi. To nie jedyna niespodzianka, ponieważ zmianie uległa też fryzura. Maja pozowała do zdjęcia w prostej grzywce i długich włosach zawiniętych w lekkie fale. Reakcja internautów na tak drastyczne zmiany była bezcenna:

Ostatnia fotka to jak Pipi

Pięknie pani w tym kolorze włosów-nie mogę przestać patrzeć

Niemal Pani nie poznałam ,tylko oczy zdradziły tożsamość

Ania z Zielonego wzgórza

Kobiety mają takie prawa jak mężczyźni tylko w 6 krajach na świecie. Jak wypada Polska?

Fanom przypadł do gustu nowy wizerunek gwiazdy. Niestety była to tylko kolejna z kreacji filmowych. Aktorka właśnie zakończyła zdjęcia do nowego filmu pt. Magnezja, którego premiera przewidziana jest na jesień 2020 roku. A jak Wam podoba się w takim wydaniu?