Sarah Geurts ma bardzo rzadkie zaburzenie tkanki łącznej, przez co wygląda na o wiele starszą niż jest w rzeczywistości. Mimo choroby nie poddaje się i pozostaje aktywna zawodowo. Sarah jest modelką, a jej konto na Instagramie śledzi ponad 76 000 obserwujących.

Jej skóra jest zupełnie pozbawiona jędrności poprzez duży niedobór kolagenu. Kobieta wygląda jakby miała ciało staruszki, tymczasem ma dopiero 28 lat. Rzadkie zaburzenie, na które choruje nie odebrało jej jednak chęci do życia. Sarah zaczęła pozować do zdjęć za namową fotografki Bri Berglund. To pomogło jej otworzyć się na innych i rozpocząć nowy etap w życiu.

WYCHUDZONA SYLWETKA JEST JUŻ PASSE. DZIŚ CELEBRYTKI CHCĄ MIEĆ FIGURĘ SLIM THICK

Bri bardzo mnie wspierała i dzięki temu pomogła mi zaakceptować siebie na nowo. Zanim ją poznałam byłam w bardzo słabej kondycji. Musiało minąć dużo czasu, żebym ponownie stanęła na nogi. Na szczęście to mi się udało.

Sarah twierdzi, że pozowanie do zdjęć to forma jej terapii, ale również pomoc innym osobom, które chorują na podobne, rzadkie zaburzenia skóry. W ten sposób chce im pokazać jak ważne jest zaakceptowanie siebie i swojego wyglądu.

„KAŻDA PUSZYSTA DZIEWCZYNA POWINNA TEGO SPRÓBOWAĆ”. TA RADA WYWOŁAŁA SKANDAL