Luiza Benzouaoua z Hotelu Paradise budzi sporo emocji. Jak się okazuje do udziału w popularnych programie emitowanym na antenie TVN7 namówili ją rodzice. Uczestniczka programu zasiadła na kanapie zaprzyjaźnionej redakcji Kozaczek.pl i odpowiedziała na kilka interesujących pytań. Co sądzi o wyeliminowaniu Basi oraz jak czuje się ze swoim kontrowersyjnym wizerunkiem? Obejrzyjcie nasze wideo!

Hania z „Hotel Paradise” zoperowała nos? Fani: „Mam nadzieję, że to charakteryzacja”

Luiza z Hotelu Paradise o swoim kontrowersyjnym wizerunku

Luiza Benzouaoua ma 20 lat i razem z mamą prowadzi butik z ubraniami plus size.  Co ciekawe jest również modelką. Jak czytamy na stronie producenta programu, jako modelka chodziła w pokazach w Berlinie, Mediolanie, czy we Lwowie. Brała udział w wydarzeniach modowych w całej Polsce. Jej kariera już przed programem rozwijała się w dużym tempie. Uwaga, mało kto wie, że była również uczestniczką siódmej edycji „Top Model”. Luiza z Hotelu Paradise Jest jedną z najbarwniejszych postaci 3 edycji programu i zdążyła wywołać sporo zamieszania. Co odpowiada za jej kontrowersyjny wizerunek? Sprawdźcie sami!

„Każdy może być modelką”. Ta dziewczyna wie, jak pozować, żeby zawsze idealnie wyglądać na zdjęciach!

Sonda

Oglądanie telewizji

Oglądasz Hotel Paradise?

Od samego początku Hotel Paradise jest prowadzony przez modelkę Klaudię El Dursi. Oparto go na amerykańskim formacie Paradise Hotel. Już od pierwszego odcinka pierwszej edycji perypetie młodych uczestników budzą ogromne emocje. W poszukiwaniu miłości dali się zamknąć pod czujnym okiem kamer. Kto jest dobrym graczem, a kto pragnie nawiązać miłosną relację? Na te pytania z pewnością odpowiedzi szukają również sami uczestnicy programu, który dostarcza rozrywki milionom widzów w Polsce. Szukasz więcej informacji na temat uczestników programu telewizyjnego Hotel Paradise? Poniżej zamieszczamy najciekawsze newsy dotyczące wybranych uczestniczek różnych edycji Hotel Paradise.

Luiza z „Hotelu Paradise” w genialnym komplecie sportowym. Wygląda bosko!

Jak Magda z „Hotelu Paradise 2” wyglądała kiedyś?

Ania Matyasek stała się ulubienicą internautów jeszcze przed emisją „Hotelu Paradise”. „W końcu jakaś ładna dziewczyna”

Marietta Witkowska była w toksycznym związku. Co sądzi o nowym związku Chrisa?