Hotel Paradise dostarcza nam ostatnio tyle emocji, że po każdym programie musimy znajdywać dla nich ujście. Po odejściu Luizy z Hotelu Paradise myśleliśmy, że nic już nas nie zaskoczy. Niestety decyzja Oli o wyrzuceniu Bibi uporządkowała nasze myślenie i już znowu mamy świadomość, że program Hotel Paradise jest naprawdę nieprzewidywalny. Na naszej kanapie u zaprzyjaźnionej redakcji Kozaczek.pl usiadła pozytywna Lui i ujawniła przed nami kilka ciekawych faktów.

W wywiadzie Luiza z Hotelu Paradise opowiedziała między innymi o swoich planach na przyszłość, ale wyjawiła również kilka szczegółów ze swojej przeszłości. Dowiedzieliśmy się między innymi, że przed programem oprócz tego, że prowadziła butik z mamą, trudniła się również modelingiem.

Sonia z „Hotel Paradise” pokazała się w jednym z największych trendów sezonów. Wygląda genialnie!

Luiza z Hotelu Paradise o Klaudii El Dursi

Wśród swoich planów na przyszłość Luiza z Hotelu Paradise wymieniła między innymi ukończenie studiów, kontynuację prowadzenia butiku oraz modeling. Na temat swojej pracy w modelingu mówi niewiele jednak jak twierdzi, że najprawdopodobniej nie zacznie trudnić się projektowaniem ubrań, ponieważ o wiele bardziej kręci ją praca stylistki i pozyskiwanie gotowych projektów od projektantów.

Printy, świeże kolory i fasony na każdą figurę. Wybrałyśmy najpiękniejsze stroje kąpielowe od Sinsay!

 

Sonda

Oglądanie telewizji

Oglądasz Hotel Paradise?

Lubisz oglądać Hotel Paradise i szukasz więcej informacji na temat uczestników programu? Poniżej znajdziesz najciekawsze artykuły dotyczące tych wyrazistych osobowości telewizyjnych. Daj nam znać w komentarzu, kto twoim zdaniem powinien wygrać program, i co sądzisz o odejściu Bibi z Hotel Paradise!

Dominika z „Hotelu Paradise” zachwyciła metamorfozą. „Moja sylwetka zmienia się w mgnieniu oka”