Gwiazdy uwielbiają spektakularne metamorfozy, dlatego co chwilę słyszymy o nowym kolorze włosów Kylie Jenner , Kim Kardashian albo Cardi B. Ale wielkie zmiany zazwyczaj okazują się tylko tymczasowe (magia peruk). Na szczęście jest też druga grupa celebrytek, która zdecydowanie stroni od takich praktyk.

Nie tak dawno pisałyśmy o wielkiej metamorfozie Sienny Miller – aktorka pożegnała jasny blond i postawiła na lekki, jesienny brąz w odcieniach toffi. Ta koloryzacja od razu została okrzyknięta najlepszym kolorem włosów tej jesieni.

ZOBACZ TEŻ: PRZYGOTUJ SIĘ NA ZIMĘ. MIKRODERMABRAZJA – NA CZYM POLEGA SEKRET PIĘKNEJ SKÓRY

Ale pierwsze miejsce wśród najnowszych trendów w koloryzacji może jej odebrać młodsza koleżanka. Lucy Hale właśnie zdała relację z ostatniej wizyty w salonie fryzjerskim.

Aktorka znowu eksperymentuje z fryzurą, ale ta zmiana to zdecydowanie coś, czego potrzebujemy podczas kolejnej wizyty u fryzjera. Krótki, klasyczny bunt bob z pięknym rozjaśnieniem. Blond pasma przenikają się z lekko ciemniejszymi pasmami, ale wszystko jest zachowane w jasnych, ciepłych odcieniach.

ZOBACZ TEŻ: JULIA WRÓBLEWSKA IDZIE W ŚLADY STARSZYCH KOLEŻANEK Z BRANŻY. ZROBIŁA DOCZEPY

Co Wy na to?