Codzienne czynności związane z pielęgnacją ciała i dbaniem o urodę zajmują nam sporo czasu. Wystarczy wziąć za przykład wieczorny demakijaż – dokładne zmycie resztek tuszu do rzęs i cieni, oczyszczenie twarzy, nałożenie kremu i serum. To tylko podstawowe czynności, do których zdążyliśmy przywyknąć. Łazienka to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu. Często służy nam również jako domowe spa lub miejsce, w którym testujemy kolejne przepisy na domowe kosmetyki. Ale niektóre z codziennych czynności możemy znacznie uprościć. A tu z pomocą przychodzą triki urodowe z Tik Toka. Dzisiaj mamy dla Was kilka pomysłowych life hacków, które sprawią, że korzystanie z kilku podstawowych elementów łazienki stanie się o wiele łatwiejsze, a my zaoszczędzimy trochę czasu.

W taki sposób nigdy nie malowałaś brwi! To hit z Tik Toka, który musisz wypróbować

Triki urodowe z Tik Toka

Tik Tok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform rozrywkowych. Możemy znaleźć tu sporo interesujących porad ze świata urody i mody. Wiele użytkowniczek dzieli się swoimi sposobami na pielęgnację i pokazuje interesujące triki makijażowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak w prosty sposób sprawić, aby usta wyglądały na pełniejsze lub co zrobić, by stary T-shirt zyskał nowy, modny wygląd – koniecznie zajrzyj na Tik Toka. To skarbnica oryginalnych pomysłów.

@lovegoodsshared

#lifetips #lifehack #foryou #foryoupage #learnontiktok #tiktoktaughtme

♬ Can We Kiss Forever? – Kina

Użytkownik o nazwie @lovegoodsshared postanowił podzielić się swoim sposobem na uproszczenie codziennych czynności urodowych. Filmik przedstawia pomysły na to, jak w szybki sposób możemy zadbać o paznokcie i higienę rąk wykorzystując proste patenty. Okazuje się, że nie potrzeba wiele! Tiki urodowe z Tik Toka to strzał w dziesiątkę. Czasem wystarczy zwykła gąbka lub kawałek taśmy klejącej, by ułatwić zwyczajne, codzienne czynności.  To coś, z czego może skorzystać każdy. Proste life hacki, którymi dzielą się użytkownicy platformy zdobywają coraz większą popularność w sieci. I nic dziwnego. Są bardzo pomocne i szczególnie łatwe do samodzielnego odtworzenia.