Maski w płacie to jeden z najważniejszych trendów urodowych ostatnich lat. Do Polski przywędrował z Korei Południowej. Maseczki oczyszczają, redukują niedoskonałości oraz zwiększają poziom nawilżenia skóry. Dzięki wspaniałomyślności Lidla możesz zaprojektować własne maski w płacie, nie wychodząc z domu.

Wszystko zależy od kreatywności i zrozumienia potrzeb skóry. Urządzenie pozwala nam stworzyć maseczkę hydrożelową o składzie, który ustalamy samodzielnie. Jak działa? Proces tworzenia maseczek to bułka z masłem. Do maszynki wlewamy wybrany płyn (sok owocowy, mleko, jogurt), dodajemy tabletkę kolagenu i wszystko, co przyjdzie nam do głowy (olejki eteryczne, ulubionego serum itd.). Uruchamiamy urządzenie i czekamy na pojawienie się naszej maseczki.

ZOBACZ TEŻ: TEJ MASECZKI UŻYWALI AZTEKOWIE! TERAZ ZACHWYCA BEAUTY FANATYCZKI Z CAŁEGO ŚWIATA

Na pierwszy rzut oka wygląda to rewelacyjnie. Przekonuje nas przede wszystkim duża oszczędność czasu i pieniędzy. Co więcej, w końcu możemy być w stu procentach pewne, co znajduje się w naszej maseczce. Naturalne maseczki, pozbawione konserwantów, bogate w witaminy i minerały. Czyż nie brzmi to zachęcająco?

Urządzenie Silvercrest Face Mask Maker jest dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii. Miłośniczki gadżetów i pięknej skóry będą musiały za nie zapłacić 35 funtów (około 165 zł). Do maszynki dołączono dwadzieścia cztery tabletki kolagenowe, miarkę oraz szczoteczkę do czyszczenia. Mamy nadzieję, że urządzenie wkrótce pojawi się w Polsce!

ZOBACZ TEŻ: MASKA, KTÓRA ZMIENI TWARZ W BĄBELKOWĄ CHMURĘ!

Chciałybyście przetestować takie urządzenie?

Lidl rewolucjonizuje rynek. To urządzenie odmieni życie wszystkich kobiet!

Lidl rewolucjonizuje rynek. To urządzenie odmieni życie wszystkich kobiet!

Lidl rewolucjonizuje rynek. To urządzenie odmieni życie wszystkich kobiet!