W przeciągu kilku ostatnich lat, jeżeli chodzi o dżinsy, zarówno na wybiegach, jak i na ulicach całego świata królowały totalnie wąskie rurki, szerokie nogawki à la szwedy oraz boyfriendy. Rozszerzana nogawka? Została odłożona na półkę razem z video ze studniówki i kasetą T-Love. Na szczęście nadchodzą zmiany, tej jesieni załóż Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny, nowoczesną wersję tradycyjnych dżinsów z rozszerzaną nogawką, ale o bardzo dopasowanym kroju. Seksownie podkreślą nogi i wydobędą kobiecość!

“Projektując Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny na nowo zdefiniowaliśmy myślenie na temat tego kroju.” mów Jill Guenza, Senior Director do spraw Kobiecego Designu marki Levi’s®. “Nasz nowy model Bootcut Skinny jest częścią innowacyjnego systemu dopasowania dżinsów Levi’s® CURVE ID – linii przeznaczonej dla różnych typów sylwetek, zaprojektowanej, by eksponować to, co najlepsze w różnych kobiecych figurach. Bootcut Skinny jest częścią niesamowitej technologii Levi’s® Curve ID dając klientkom doskonale skrojone spodnie, niezwykle kobiece, które jednocześnie podkreślają kształt kobiecego ciała.”

Levi’s® Curve ID Fit System

W odróżnieniu do innych marek produkujących dżinsy, Levi’s® Curve ID wykorzystuje unikalny system dopasowania spodni, skupiający się na kobiecych kształtach i proporcjach, a nie rozmiarze. Projektanci marki Levi’s® przestudiowali skany sylwetek ponad 60,000 kobiet, by opracować nowatorskie kroje oparte na różnicy w obwodzie pomiędzy biodrami a pośladkami – im większa różnica, tym bardziej zaokrąglona figura.

Slight Curve – Wdzięcznie Prosta sylwetka – zostały zaprojektowane tak, by podkreślać kobiecą talię, jednocześnie akcentując jej kształty. Jeśli Twoje dżinsy świetnie leżą na biodrach i udach, ale są zbyt wąskie w talii, powinnaś przymierzyć jeden z modeli linii Slight Curve.

Demi Curve – Elegancka Klepsydra – zaprojektowane by podkreślać kobiecą talię i delikatnie wygładzić kobiece kształty. Jeżeli spodnie zazwyczaj leżą idealnie w talii lecz nie uwydatniają zalet figury należy przymierzyć model z linii Demi Curve.

Bold Curve – Pięknie Zaokrąglona – krój zaprojektowano tak, by okalały talię bez odstawania spodni w tylnej części pasa i zsuwania się. Jeśli dżinsy są doskonale dopasowanie na biodrach i udach, ale z tyłu odstają, należy spróbować Bold Curve.

Supreme Curve – Zaprojektowane dla najbardziej kształtnych kobiet (dostępne tylko na levi.com) – lekko obniżone z przodu, a wyższe z tyłu zakrywają niełatwe do wyeksponowania krągłości. Jeśli dżinsy świetnie leżą na biodrach, lecz linia talii jest zbyt nisko opuszczona z tyłu, należy przymierzyć model Supreme Curve.

Nowy krój Levi’s® Curve ID Bootcut Skinny, tej jesieni będzie dostępny w każdym kroju z linii Levi’s® Curve ID, zarówno w wersji classic, modern i low rise. Wśród innowacyjnych tkanin znajdzie się delikatny, wyjątkowo rozciągliwy, satynowy denim. Dostępne będą również modele
z niezwykle kobiecymi detalami jak lamówka w kolorze indygo, kontrastowe łączenie barw czy też brak bocznych szwów, nadający dżinsom czysty, dopracowany look.

Kolekcja Levi’s® Curve ID jest dostępna w wyselekcjonowanych salonach Levi’s® na całym świecie. W każdym z nich można znaleźć przeszkolony zespół ekspertów, którzy pomogą odczytać właściwe Twój indywidualny kod Levi’s® Curve ID i pomogą dopasować odpowiedni krój dżinsów. Wszystkie klientki mogą także odwiedzić interaktywną przymierzalnię na http://eu.levi.com/pl_PL/women/index i przekonać się na czym oparta jest idea Levi’s® Curve ID „Liczy się kształt, nie rozmiar”.

Levi’s® przedstawia nowe Curve ID Bootcut Skinny

Levi’s® przedstawia nowe Curve ID Bootcut Skinny

Levi’s® przedstawia nowe Curve ID Bootcut Skinny

Levi’s® przedstawia nowe Curve ID Bootcut Skinny