To już trzeci raz, kiedy marka Calvin Klein wprowadza na rynek linię kosmetyków kolorowych – CK One Cosmetics zadebiutowały w latach 70., po wycofaniu ze sprzedaży powróciły w roku 2000 we współpracy z koncernem Unilever, ale już trzy lata później ponownie zniknęły ze sklepów. Mówi się jednak, że do trzech razy sztuka, więc być może tym razem produkty utrzymają się na konkurencyjnym rynku kosmetyków kolorowych.

W skład linii wejdzie cała ranga produktów potrzebnych do wykonania pełnego makijażu – z logo CK zobaczymy więc podkłady, pudry i korektory, róże do policzków, bronzery i rozświetlacze, cienie i kredki do powiek, tusze do rzęs, szminki i błyszczyki. Na razie bardziej szczegółowych informacji brak, ale mówi się, że przy części kosmetyków zastosowano najnowocześniejsze, przełomowe formuły łączące w sobie funkcje kilku produktów na raz. Prawdopodobnie w ramach nowej linii nie znajdziemy jednak akcesoriów takich jak aplikatory czy pędzle.

Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, wiadomo jednak, że będzie ona miała miejsce w drugiej połowie tego roku.

Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia promocyjne reklamujące nową gałąź w ofercie marki Calvin Klein. Na fotografiach autorstwa Davida Simsa pojawiły się tak znane twarze jak Lara Stone, Abbey Lee Kershaw, Ruby Aldridge czy Fei Fei Sun. Oprócz nich w kampanii wzięły udział Herieth Paul, Eliza Cummings i Ehra Dorsey.

Jesteście ciekawe kosmetycznych nowości w ofercie marki Calvin Klein?

Lara Stone i Abbey Lee Kershaw dla CK One Cosmetics

Lara Stone i Abbey Lee Kershaw dla CK One Cosmetics

Lara Stone i Abbey Lee Kershaw dla CK One Cosmetics

Lara Stone i Abbey Lee Kershaw dla CK One Cosmetics