Pojawił się pierwszy zwiastun filmu House of Gucci. To długo oczekiwane spojrzenie na produkcję, w której prym wiodą luksusowa moda, pałacowe lokalizacje i wiele włoskich akcentów. Dramat kryminalny jest pierwszym filmem Lady Gagi od czasu „Narodzin Gwiazdy”. House of Gucci wyreżyserowany przez Ridleya Scotta jest inspirowany prawdziwą historią. Śledzi życie zawodowe i osobiste włoskiego biznesmena Maurizio Gucci, którego zabójstwo w 1995 roku zaaranżowała jego była żona, Patrizia Reggiani. W filmie występują Lady Gaga i Adam Driver, a obsadę dopełniają Al Pacino, Jeremy Irons, Salma Hayek i Jared Leto.

Kontrowersyjna premiera Netflixa. Halston, czyli projektant, który ubierał Jackie Kennedy i Lizę Minnelli

W 1972 roku Patrizia Reggiani, włoska bywalczyni, wyszła za mąż za Maurizio Gucci,  dwudziestokilkuletniego wnuka założyciela Gucci, Guccio Gucci. Walka małżonków była stałym elementem włoskich tabloidów, które publikowały niekończący się strumień zdjęć Reggiani w ciemnych okularach przeciwsłonecznych i krzykliwej biżuterii, wyglądającej jak mediolańska Elizabeth Taylor. Lady Gucci, jak nazwała ją prasa, zasłynęła z ekstrawagancji. Żeglowała między prywatnymi karaibskimi wyspami na swoim 200-metrowym jachcie. Podobno wydawała tysiące dolarów miesięcznie na same storczyki. Jej najsłynniejsze słowa brzmiały: „wolałbym płakać w Rolls-Royce niż być szczęśliwą na rowerze”.

House of Gucci pojawi się w kinach 24 listopada. Zwiastun, który z 28 października jest naprawdę mroczny i przedstawia walkę o władze między Patrizią i Maurizio, która od początku niszczyła ich małżeństwo. W zwiastunie pojawia się także pierwsze spotkanie Patrizii z płatnym zabójcą.

Uczennice nie mogą nosić spodni jako stroju galowego. Czy to dyskryminacja? Dyrektorka odpowiada

Sonda

film

Czekasz na premierę tego filmu?