Przed zakończeniem 2018 roku Lady Gaga podjęła się jednego z ambitniejszych przedsięwzięć w jej karierze. Rezydencja Lady Gagi w Las Vegas to powrót piosenkarki do estetyki z dawnych lat. Futurystyczne, porywające rekwizyty koncertowe, kontrowersyjne kostiumy i nowy kolor włosów. Na taki projekt fani czekali już od dawna.

ZOBACZ TEŻ: BŁĘDY, KTÓRE NAJPRAWDOPODOBNIEJ POPEŁNIASZ FARBUJĄC WŁOSY SAMODZIELNIE

Lady Gaga kojarzona głównie z platyną odważyła się na koloryzację, której w nowym roku podjęła się także inna celebrytka kojarzona z częstymi metamorfozami. Kylie Jenner przywitała rok 2019 w niebieskich włosach, a Lady Gaga udowodniła, że przejście z platynowego blondu w ten odcień to zadanie, które najlepiej pozostawić profesjonalistom.

Za niebieskie włosy supergwiazdy odpowiada Patti Song. Zasłynęła z walki, którą stoczyła ze zniszczonymi pasmami Gagi. Tym razem dowiodła, że tak odważna koloryzacja jest nie tylko sztuką, ale ma też wiele wspólnego z nauką. Zanim uzyska się odpowiedni odcień, włosy muszą być rozjaśnione. W związku z tym są zniszczone i pozbawione znacznej części budulca. Wymagają bardzo delikatnego traktowania i odpowiedniej pielęgnacji.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER WITA NOWY ROK W NOWYCH WŁOSACH. TO DOBRY KOLOR NA ZIMĘ?

Wszystkie wskazówki dotyczące właściwej pielęgnacji włosów farbowanych znajdziesz TUTAJ. Co myślicie o jej nowym kolorze?