W Polsce marka kosmetyczna Kylie Jenner nie robi wielkiej kariery. Dużym minusem jest na pewno dostępność ich w popularnych drogeriach oraz fakt, że zza oceanu nie raz już słyszeliśmy doniesienia o wątpliwej jakości produktów od najmłodszej Jennerki. Nie można jej jednak odmówić sukcesu – nieustannie wypuszcza nowe produkty, które za oceanem cieszą się wielką popularnością. Ostatnio najwyrażniej sprzedaż spadła, bo Kylie postawiła na nowy chwyt marketingowy. Tym razem posłużyła się… tajemniczym pudełkiem.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE CZY KENDALL? INTERNAUCI ZACHWYCENI OGROMNYM PODOBIEŃSTWEM SIÓSTR JENNER

Kylie opublikowała na swoim firmowym instagramie zdjęcie, na którym trzyma okrągłe pudełko. Zapytała też fanów, czy domyślają się, co może być w środku.

Biorąc pod uwagę fakt, że ma to być nowy produkt, którego do tej pory nie widzieliśmy w liniach Kylie Cosmetics, stawiamy na puder. Wiele osób pod zdjęciem zgaduje, że jest to albo puder sypki do wykończenia makijażu bądź dedykowany, bardzo popularnej ostatnio technice bakingu.

ZOBACZ TEŻ: NARODOWA SŁUŻBA ZDROWIA KRYTYKUJE SIOSTRY KARDASHIAN. CZYM SIĘ NARAZIŁY?

Biorąc jednak pod uwagę doniesienia o nowych produktach do pielęgnacji skóry, może to też być krem do ciała, maska do włosów a nawet rozświetlacz do ciała. Wystarczy spojrzeć na ciało Kylie by dostrzec, że cała się wręcz mieni. Być może to miało być małe naprowadzenie? Oprócz tego, fani spekulowali też na temat peelingu do ciała albo… pudełkiem w pudełku, które miałoby być matrioszką dla jeszcze innego produktu.

Jak widać, świetny marketing jest dźwignią handlu. A co Wy obstawiacie?