Od pewnego czasu w kuluarach krążyły plotki na temat nowych perfum od Kylie Jenner. Rodzina nabrała wody w usta i nikt nie puścił pary, do czasu premiery najnowszego, 16. Sezonu Z kamerą u Kardashianów. Podczas drugiego odcinka sławnego reality show, fani mogli zobaczyć szczegóły współpracy Kylie i Kim, które wspólnie nie tylko stworzyły zapach, lecz także zaprojektowały razem jego opakowanie. Wybrały oczywiście kształt… ust.

Wybór ten nie dziwi nikogo, kto chociaż trochę śledzi życie i perypetie najbardziej otwartej rodziny w Ameryce. Kylie jest najbardziej rozpoznawalna z 3 rzeczy: wysokiej pozycji w zestawieniu Forbes’a w 2018 roku, wczesnego macierzyństwa oraz… powiększonych ust.

ZOBACZ TEŻ: CZYŻBY SIOSTRY JENNER STWORZYŁY KOLEJNĄ WSPÓLNĄ KOLEKCJĘ? WIEMY NAD CZYM PRACUJĄ

Fragmenty, które widzimy w 2 odcinku reality show to prawdopodobnie okolice września 2018 roku, kiedy to Kylie nosiła blond perukę. Widzimy jak Kylie siedzi przed stolikiem pełnym szklanych flakoników perfum oraz 3 opakowaniami w kształcie ust w kolorach czerwonym, brzoskwiniowym i różowym. Kim sugeruje, aby wybrać mniejsze opakowanie, które bez problemu zmieści się w małej, imprezowej torebce. Tym samym ich zapach będzie często widywany w miejscach pełnych ludzi oraz na instagramie.

Nie wiadomo jeszcze czym będą charakteryzować się sam zapach ani jak będzie się nazywał. Wiadomo natomiast, że powstanie nie z ramienia osobistej marki Kylie, czyli Kylie Cosmetics, a w firmie Kim, czyli KKW Fragrance.

Czujecie kolejny sprzedażowy hit?