Kto by nie chciał mieć cery jak Kylie Minogue? Nic dziwnego, że ciągle pojawia się w rankingach najpiękniejszych kobiet. Gwiazda pop, która niedawno skończyła 50 lat, może pochwalić się nienaganną figurą, ale też świetną, gładką skórą.

ZOBACZ TEŻ: VANESSA HUDGENS MA ŚWIETNY SPOSÓB NA PRYSZCZE. I DO TEGO BARDZO SKUTECZNY!

Ale w jaki sposób osiąga tak cudowne rezultaty? Mało kto daje się nabrać na utarte stwierdzenie o dobrych genach. Nawet modelki wspomagają się kosmetykami i dietą, by zachować piękny wygląd. Na szczęście Kylie nie należy do tego grona gwiazd, które strzegą sekretu urody. Piosenkarka właśnie opowiedziała jaki kosmetyk sprawia, że jej skóra zawsze wygląda tak perfekcyjnie.

Gwiazda ujawniła, że jest szczególnie związana z jednym kremem do twarzy, który urzekł ją przede wszystkim pięknym zapachem i bogatą teksturą. Obecnie korzystam z Rose Cream marki Organic Pharmacy zdradziła Kylie.

Dobra wiadomość jest taka, że znamy sekret urody Kylie. A zła? No cóż, to luksusowy krem, za który trzeba niemało zapłacić. Co prawda kosmetyk można kupić w Polsce w internetowej drogerii , ale kosztuje on ponad 500 zł.

ZOBACZ TEŻ: TYMI ZDJĘCIAMI ARIEL WINTER ZASKAKUJE! TAKIEJ ODWAGI NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ

Oprócz kremu, Kylie zdradziła również, że do stosuje muślinowy ręczniczek do mycia i oczyszczania skóry twarzy, a oprócz tego stosuje krem z filtrem na dzień.

Co Wy na to?