Siostry Kardashian opanowały branżę beauty do perfekcji, ale chociaż rynek kosmetyczny to dla nich coś, w czym czują się jak prawdziwe ekspertki, to jednak są pewne aspekty co do których ich fani mają wątpliwości. Szczególnie jeśli chodzi o edycję zdjęć…

Wpadki z Photoshopem to coś, co na swoim koncie ma każda z sióstr. Wystarczy przypomnieć dwa kciuki na zdjęciu Khloe, albo sesję zdjęciową Kourtney, gdzie na jednej z fotografii jej nogi zupełnie do siebie nie pasowały. Do ich grona właśnie dołączyła najmłodsza z sióstr.

ZOBACZ TEŻ: KARDASHIANKI ZALICZYŁY PHOTOSHOPOWĄ WPADKĘ! POPRAWKI WIDAĆ WSZĘDZIE

Ostatnie zdjęcie Kylie również nie należy do najbardziej udanych. Na jej Instagramie właśnie pojawiło się kilka fotografii z jej ostatniej sesji zdjęciowej. Jedno ze zdjęć wyraźnie nie spodobało się internautom, którzy od razu dostrzegli szczegół, który sprawia, że ciało celebrytki wygląda nienaturalnie.

I nie chodzi tu wcale o pozę jaką przybrała ona do zdjęcia, ale o zaburzone proporcje ciała. Internauci są przekonani, że Kylie znowu chciała poprawić coś w swoim wyglądzie, jednak magia Photoshopu tym razem się nie sprawdziła.

Na zdjęciu jej ręka wydaje się być tej samej wielkości co ramię. To właśnie ten szczegół nie spodobał się fanom, którzy stwierdzili, że jest to po prostu fizycznie niemożliwe.

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN ZALICZA KOLEJNĄ WPADKĘ Z PHOTOSHOPEM

Co Wy na to?