Kiedy myślisz: Kylie Jenner na pewno widzisz cały klan Kardashian/Jenner, E!Entertainment i nadęte usta oraz tyłki. Oraz całą linię naprawdę dobrych kosmetyków, które promuje swoim imieniem najmłodsza z klanu. I chociaż to wydawało się w miarę naturalne, biorąc pod uwagę to, jak mocny makijaż noszą Kardashianko/Jennerki, to nowe plotki o stworzeniu marki-córki o nazwie KYLIE SKIN, jakoś nam do niej nie pasuje.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER BEZ MAKE-UPU ODPOCZYWA NA JACHCIE. JEJ KOSTIUM WAS ROZBROI

Plotki zaczęła sama Kylie, kiedy złożyła kilka aplikacji o przyznanie znaku towarowego dla marki Kylie Skin. Wśród nich mają znaleźć się produkty nawilżające, toniki, produkty do demakijażu, peelingi do twarzy oraz ciała, maseczki i olejki do ciała. Na tym jednak lista się nie zamyka.

Plotki podsyca druga złożona aplikacja o przyznanie znaku towarowego na usługi… SPA. Czyżby zatem młoda Jennerka miała na celu założenie własnego SPA ze swoimi kosmetykami?

Przypominamy, że od 2016 roku, kiedy to na rynku pojawiły się pierwsze produkty Kylie Cosmetics, firma zarobiła ponad 600 milionów dolarów, tym samym dając Kylie pierwsze miejsce na liście Forbes’a na liście 60 najbardziej obrotnych kobiet w biznesie w lipcu 2018 roku oraz 27 miejsce na liście najbogatszych kobiet na świecie.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZDJĘŁA DOCZEPY! JEJ NATURALNE WŁOSY SĄ W TRAGICZNEJ KONDYCJI…

Myślicie, że te produkty też są skazane na sukces z góry?