Najmłodsza siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner, jakiś czas temu odkryła kolejny złoty biznes. Wpadła na pomysł stworzenia swoich własnych zestawów do malowania ust, w końcu wydęte wargi to prawdopodobnie najsłynniejsza część jej ciała. Zestawy Lip Kit by Kylie wyprzedały się w niecałe 30 sekund od pojawienia się na stronie. Dziewczyny, którym udało się kupić szminki chwaliły się tym na swoich Instagramach, a zniecierpliwione i zawiedzione nieudanymi zakupami fanki Jennerki na aukcjach internetowych potrafiły płacić za nie nawet kilka razy więcej.

ZOBACZ TEŻ: NIE UWIERZYCIE, DO CZEGO WŁAŚNIE PRZYZNAŁA SIĘ KYLIE JENNER

Kylie jakiś czas temu pochwaliła się, że pracuje nad kolejnymi odcieniami szminek. Te właśnie ujrzały światło dzienne. Jennerka wypuszcza właśnie trzy nowe kolory: Koko, Posie i Mary Jo. Koko to odcień jasnego brudnego różu nazwany na część jej siostry, Khloe Kardashian. Posie to również róż, ale nieco ciemniejszy, natomiast Mary Jo to neonowa klasyczna czerwień (nazwana na cześć jej babci!).

Jennerka zaprezentowała również zestaw, który niedługo pojawi się w sprzedaży. Pudełeczko wypełnione wszystkimi kolorami Lip Kit by Kylie to nie lada gratka dla każdej jej fanki!

Skusiłybyście się?

I’m so excited to hold all 6 of my shades! Left to right: Mary Jo, Koko, Posie, True Brown, Candy, Dolce #comingsupersoon #staytuned

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika King Kylie (@kyliejenner)

Left to right: candy, koko, posie, mary jo, dolce, true brown #comingsupersoon

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lip Kit By Kylie (@lipkitbykylie)

Left to right: Mary Jo, Posie, Dolce, Candy, Koko, True Brown

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lip Kit By Kylie (@lipkitbykylie)

Coming sooner than you think 💥💥💥

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Lip Kit By Kylie (@lipkitbykylie)