Oczywiście 20-letnia Kylie Jenner wie o makijażu wszystko. Marka Kylie Cosmetics jest na najlepszej drodze, aby stać się wartą miliardy dolarów. Do tej pory wypuściła na rynek niezliczone ilości produktów. Od matowych szminek, przez pędzle, aż po palety cieni do powiek. Celebrytka postanowiła pokazać, jak wykonuje makijaż przed wyjściem z domu. Oto kilka rzeczy, o których opowiedziała.

Najpierw wykonaj makijaż oczu. Jest to coś, co słyszałyśmy i widziałyśmy u wielu wizażystów zajmujących się makijażem gwiazd. W ten sposób, jeśli cień opadnie na policzki, możesz go bez problemu usunąć, nie usuwając przy tym podkładu i korektora.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU W OGNIU KRYTYKI. CHODZI O JEJ NOWY MANICURE… (FOTO)

Kylie twierdzi, że lubi naturalny wygląd. I rzeczywiście niejednokrotnie pokazywała piegi. Miesza podkład z rozświetlaczem, aby zapewnić skórze nieskazitelny blask. Podkład rozprowadza nie tylko na twarzy, ale i na szyi. Dzięki temu ma pewność, że te dwa obszary skóry będą miały ten sam odcień.

Mieszanie korektorów. Nie myśl, że musisz mieć odcień idealnie pasujący do podkładu. Celerbytka używa różowego korektora do zlikwidowania cieni pod oczami i beżowego do jeszcze lepszego pokrycia niedoskonałości.

Wbrew powszechnym opiniom, Kylie nie konkuruje z Kim Kardashian. Młoda mama wykorzystuje puder KKW Beauty oraz zestaw do konturowania tej samej marki. Celebrytka udowodniła, że w kwestii aplikowania konturówki nie ma sobie równych. Może używać jej z zamkniętymi oczami. Przed nałożeniem szminki, nakłada na usta podkład. Według niej to baza, która powoduje, że makijaż ust jest dużo trwalszy.

ZOBACZ TEŻ: INTERNAUCI SZYDZĄ Z KYLIE. USUNĘŁA ZDJĘCIE Z INSTA, ABY DODAĆ JE JESZCZE RAZ…

Poniżej znajdziecie cały film!