Kylie Jenner często mierzy się z zarzutami o kopiowanie swojej starszej siostry, Kim Kardashian. Nie ma co ukrywać – często inspiruje się nią tworząc swoje stylizacje, czasem niemal szczegółowo odtwarzając jej looki. I tym razem Jenner przyszłoj stawić czoła kolejnym zarzutom – fani twierdzą, że bezczelnie skopiowała swoją przyjaciółkę, Bellę Hadid.

Kylie Jenner i Khloe Kardashian. Robią makijaż pod wpływem alkoholu

Poszukując pomysłów na stylizację bardzo często inspirujemy się strojami swoich idoli, czy innych gwiazd. Wszystko jednak wskazuje na to, że to, co nam uchodzi płazem, źle odbierane jest w świecie celebrytów – w końcu każdy z nich chce zabłysnąć jedyną w swoim rodzaju stylizacją.

Kylie Jenner skupiła na sobie uwagę, podczas premiery dokumentu o Travisie Scottcie „Look Mom I Can Fly”. W białej opiętej sukience prezentowała się naprawdę wspaniale, jednak to jej fryzura najbardziej przyciągała wzrok. Jenner upięła swoje włosy w wysoki gładki kucyk zawinięty na końcach, z zaczesaną na bok grzywką.

Bella Hadid w nowym kolorze włosów! Co za metamorfoza!

Dokładnie taką samą fryzurę miała na sobie Bella Hadid zaledwie parę dni wcześniej, podczas dali MTV Video Music Awards. Młoda miliarderka nie ukrywała, że przygotowując look inspirowała się swoją przyjaciółką – ujawniła to w podpisie zdjęcia fryzury, jakie umieściła na swoim InstaStories.

Trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę dobrze. Doceniła to także część jej fanów, jednak równie sporo grono, zarzucało jej zbyt dużą inspirację przyjaciółką.

Ariana Grande w naturalnym wydaniu. Fani oszaleli na punkcie jej fryzury

Przesadzają…?