Tatuaże wśród gwiazd to temat niemal tak samo powszechny jak ich częste zmiany fryzur. Coraz młodsi decydują się na tę formę zdobienia ciała. Przykładem może być Kaja Gerber, która mimo młodego wieku (17 l.) ma już na swoim koncie kilka małych wzorów.

Grono miłośników tatuaży stale się powiększa, a jedną z celebrytek, która również dała się skusić jest Kylie Jenner. Może to trochę dziwić, bo siostry Kardashian preferują raczej makijaże jako główną formę upiększeń.

KYLIE JENNER ZALICZA KOLEJNĄ WPADKĘ. POWINNA ZUPEŁNIE ZREZYGNOWAĆ ZE ZDJĘĆ?

Kylie pokazała swój najnowszy tatuaż na Instagramie, ujawniając tym samym jego przesłanie – wybrała mały napis tuż nad łokciem. Prawdopodobnie celebrytka zdecydowała się na tatuaż jeszcze pod koniec kwietnia, ale dopiero teraz pokazała go na swoim instagramowym profilu. Napis Stromi na jej przedramieniu to imię jej córeczki.

Kylie ma już kilka minimalistycznych tatuaży, np. na kostce i zewnętrznej stronie ramienia. Ich rozmiary są tak małe, że trudno w ogóle je zauważyć. Jej najnowszy nabytek jest największy, i z pewnością najważniejszy, z całej dotychczasowej kolekcji.

FANI TWIERDZĄ, ŻE KYLIE JENNER SPODZIEWA SIĘ KOLEJNEGO DZIECKA!