Rodzina Kardashian-Jenner może cieszyć się sławą niemal na całym świecie. Kojarzy je nawet osoba, która nie interesuje się losami celebryckiej rodziny. Jednak mimo medialnego sukcesu wszystkich sióstr to Kim Kardashian wciąż cieszy się statusem największej gwiazdy w rodzinie. Nic więc dziwnego, że jej młodsza siostra tak chętnie ją kopiuje.

SZTUCZNA INTELIGENCJA POSTARZAŁA KIM KARDASHIAN I SELENĘ GOMEZ. SZOK!

Kylie Jenner od dziecka żyje w blasku fleszy, a kamera towarzyszy jej niemal w każdej sytuacji. Stylizacje celebrytki kopiują miliony dziewczyn na świecie, a jej marka kosmetyczna stała się już prawdziwym imperium, czyniąc z niej najmłodszą miliarderkę na świecie.

Mimo olbrzymiego sukcesu wciąż jednak wydaje się zazdrościć sławy starszej siostrze, chętnie ją naśladując. Jenner już od lat spotykała się z komentarzami sugerującymi, że kopiuje Kim. Tak stało się i tym razem.

Jenner zrezygnowała z długich doczepów, które nosiła już od kilku miesięcy i udostępniła w sieci zdjęcie w krótkiej fryzurze, identycznej z tą, w której jakiś czas temu pojawiła się Kim.

Co o tym myślicie? Do twarzy jej w krótkich włosach?