Każdy kto oglądał chociaż kilka odcinków sławnego już show „Keeping up with Kardashians” wie doskonale, że chociaż Kylie i Kendall mają tych samych rodziców, od dziecka różniły się między sobą dość mocno wyglądem. Wielokrotnie też padały porównania Kendall do starszej siostry – Kim, a z kolei Kylie była zestawiana w jednym rzędzie z Kourtney. Im jednak siostry starsze (i przeszły więcej poprawek chirurgicznych), tym jak widać, są bardziej do siebie podobne. Ostatnie zdjęcie jest tego żywym dowodem.

Wszyscy pamiętamy Kylie jeszcze przed licznymi operacjami – wypełniaczami w ustach i innych miejscach na ciele, trochę innym nosem i budową ciała. I chociaż jeszcze niedawno żyłyśmy przeświadczeniem, że Kendall nie przeszła żadnej operacji i jest w 100% naturalna, to konto na instagramie @celebface szybko rozwiało nasze wątpliwości.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER ZNOWU EKSPERYMENTUJE ZE SWOIM STYLEM. TYM RAZEM PRZESADZIŁA?

Ostatnie lata jednak mocno zbliżyły do siebie wizualnie wszystkie 5 sióstr, nie tylko Kendall oraz Kylie, tworząc z nich chodzące klony Kardashian-Jenner.

Nie dziwi zatem konsternacja internautów, którzy widząc nowe zdjęcie na instagramie Kylie, zastanawiali się, czy to przypadkiem nie jest Kendall? Spójrzcie szczególnie na to drugie zdjęcie. Prawda, że są identyczne?

Wy też widzicie to podobieństwo?