Nie ma chyba osoby na świecie, która byłaby w stanie nadążyć za klanem Kardashian-Jenner. Na takiego newsa jednak czekałyśmy! Oto 28 różnych cieni do powiek od Kylie Cosmetics! Jesteście ciekawe? Zobaczcie wszystkie kolory!

ZOBACZ TEŻ: PIĘKNO WEDŁUG KYLIE JENNER – ZOBACZ JAK DBA O SWÓJ WYGLĄD

Nie bez znaczenia ma tam liczba 28 – to najlepsze według samej Kylie cienie, jakie do tej pory wypuściła. Będą one sprzedawane osobno oraz w różowej paletce. Koszt jednego cienia to 7 dolarów czyli jakieś 26 złotych. Cena naszym zdaniem jest boska! Szkoda tylko, że trzeba do niej doliczyć wysokie koszty wysyłki.

Do wyboru znajdziecie takie odcienie jak: Jack Frost, Jasper, Light Year, Pyrite, New Year New Me, Love Potion, Matcha, Quartz, Hematte, Starfish, Sandy, Unwrap Me, Mase, Blizzard, Sunshine, Topaz, Raspberry Sugar, Goddess, Bible, Turning Violet, Buzz Off, Slay, Sweet Like Honey, Party Time, Island Girl, Royal, Frosty and Loves Me Not.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner dodała UROCZY filmik z tańczącą Stormi

Zanim zamówicie je zza granicy upewnijcie się, że któryś z nich już nie znajduje się w Waszej kolekcji. Niestety, kosmetyki Kylie nadal nie są dostępne w Polsce. Od 7 września będzie można je natomiast kupić na stronie kyliecosmetics.com

Będziecie na nie czekać?

Kylie Cosmetics zaprezentowało 28 pojedynczych cieni!
Kylie Cosmetics zaprezentowało 28 pojedynczych cieni!
Kylie Cosmetics zaprezentowało 28 pojedynczych cieni!