Lata 90. powracają na wybiegi. Niezapomniane trendy takie jak wąskie okulary przeciwsłoneczne, buty na platformach i choćby popularne chokery to obecnie najbardziej pożądane akcesoria wśród gwiazd.

Wygląda na to, że kolejny trend z tamtych lat zawrócił w głowach projektantów i stylistów fryzur. Mowa tu o akcesoriach do włosów, które na pewno pamiętacie. I wcale nie chodzi o charakterystyczne opaski.

ZOBACZ TEŻ: PAMIĘTACIE TAKIE SPINIKI? ALEXANDER WANG ZAFUNDOWAŁ NAM POWRÓT WSPOMNIEŃ!

Co zachwyciło stylistów fryzur i projektantów? To przedmiot, który wśród kobiet wywołał falę nostalgii. Pamiętają je zwłaszcza dziewczyny, które dorastały w latach 90. Najpierw Balanciaga wprowadziła gumki frotki, później na pokazie Alexandra Wanga pojawiły się klamry. Teraz do mody powracają spinki. Przez najbliższy czas to właśnie one będą zdobić nasze fryzury.

W latach 90. można było spotkać je wszędzie. W zasadzie spinki nigdy nie zniknęły całkowicie, choć dopiero od niedawna powracają do popularnych sieciówek. Zakochały się w nich nie tylko influencerki urodowe, ale i gwiazdy pokroju Solange Knowles oraz Elsy Hosk.

ZOBACZ TEŻ: ODTWORZENIE JEDNEGO Z NAJWIĘKSZYCH TRENDÓW TEJ WIOSNY ZAJMIE CI KILKA SEKUND

Czy dorosłe Polki zdecydują się na noszenie spinek? Jak myślicie?