Wiadomość o kontynuacji serialu „Biały Lotos” została oficjalnie potwierdzona. W trzecim sezonie goście luksusowego kurortu Four Seasons będą wypoczywać w Tajlandii. A kto tym razem pojawi się  na słonecznych plażach i otrzyma rolę w jednej z najpopularniejszych produkcji HBO? Aktorzy już składają swoje oferty.

Twórca serialu Mike White podczas rozdania Złotych Globów powiedział, że gdy rozpoczynał prace nad serialem i był na samym początku drogi, połowa Hollywood nie była zainteresowana wzięciem udziału w jego projekcie. Cóż, sytuacja zmieniła się diametralnie po tym, gdy Biały Lotos zaczął otrzymywać coraz więcej nagród, a wspaniała Jennifer Coolidge, dzięki roli kapryśnej Tanyi, powróciła na piedestał sławy i przypomniała o sobie w wielkim stylu. Jej płomienne przemówienia, które wygłaszała podczas odbierania kolejnych nagród, jeszcze na długo pozostaną w pamięci aktorów i reżyserów.

Planując prace nad 3. sezonem Białego Lotosa Mike White zupełnie nie musi przejmować się szukaniem aktorów. Karty się odwróciły, a teraz to oni składają swoje deklaracje i prośby o to, by otrzymać angaż w popularnym serialu. Co dotychczas wiadomo o obsadzie? Kto zostanie wybrany, a z kim na pewno nie zobaczymy się w najnowszych odcinkach?

Biały Lotos: obsada i pierwsze spekulacje dotyczące 3. sezonu

Każdy, kto oglądał dwa pierwsze sezony dobrze zna postać Tanyi McQuoid – miliarderki poszukującej swojej życiowej drogi, która uwielbia luksus, podróże i drogie hotele. Postać ta z pewnością nie zyskałaby tak wielkiej popularności, gdyby nie odegrała jej wspomniana już Jennifer Coolidge. Niestety bohaterka została uśmiercona, więc nie pojawi się w najnowszych odcinkach.

Fani serialu „Biały Lotos” chcą, aby Pamela Anderson zagrała siostrę Jennifer Coolidge

Jennifer Anistone jako szukająca zemsty siostra Tanyi

Inne aktorki zachęcone przykładem Coolidge chcą powtórzyć jej sukces i rozbłysnąć światłem sławy. Jedną z nich jest Jennifer Aniston. Choć nie brakuje jej rozgłosu, w niedawnym wywiadzie udzielonym dla portalu E powiedziała, że ma absolutną obsesję na punkcie Coolidge. Skierowała też prośbę do twórcy serialu, aby pamiętał o niej podczas dobierania obsady do najnowszego sezonu.

Jennifer Aniston zareagowała entuzjastycznie na sugestię zagrania siostry Tanyi, która dowiedziawszy się o tragicznym wypadku, chce pomścić jej śmierć w trzecim sezonie. Powiedziała także, że nie pragnie niczego tak bardzo jak ponownej współpracy z Mike’m White’m. Kilka lat temu spotkali się na planie filmu Życiowe rozterki.

Kontynuacja wątku z Connie Britton w 3. sezonie 

Realne szanse na ponowne pojawienie się w serialu ma Connie Britton. W pierwszym sezonie wcieliła się w rolę Nicole Mossbacher. O tej ewentualności wspomniał dziennikarz i aktor Michael Ausiello. Również sam Mike White powiedział w jednym z wywiadów, że w 3. części może pojawić się uprzywilejowana grupa, która ma ambicje przejęcia kontroli nad kształtowaniem się przyszłości świata. A cofając się do początków serialu, przypomnimy sobie, że wiecznie zapracowana Nicole była na usługach pewnej ambitnej chińskiej korporacji.

Aktorka Connie Briton w rozmowie z Dealine powiedziała, że razem z twórcą serialu musieli zrezygnować z rozwinięcia wątku jej postaci w drugim sezonie. Wszystko ze względu na zmiany w castingu, ale zapowiedziała także, że powrócą do tego pomysłu w kolejnych odcinkach. Mike chciał, żebym wystąpiła w drugim sezonie. Pojawił się pomysł, który bardzo mi się spodobał i rozwijał moją postać. Naszym zamiarem będzie zrobienie tego w trzecim sezonie.

Kir Royale: wszystko, co trzeba wiedzieć o dwuskładnikowym koktajlu z 3. sezonu Emily w Paryżu

Biały Lotos: obsada 3. sezonu uzupełniona o Laurę Dern jako wściekłą byłą żonę Di Grasso

Teoretycznie Laura Dern była zaangażowana w powstanie 2. sezonu Białego Lotosu. To właśnie jej głos rozbrzmiewał w słuchawce, gdy jako wściekła była żona krzyczała na niewiernego jej Dominica Di Grasso (w tej roli Michael Imperioli). Fani chcą nakłonić White’a do tego, aby w nowych odcinkach pojawiła się na ekranie. Czy uda im się namówić twórcę do tego zabiegu? Przekonamy się z czasem.

Danny DeVito pojawi się w 3. sezonie Białego Lotosu? 

Aktorem, który potencjalnie ma szansę na pojawienie się w 3. sezonie, jest Danny DeVito. Tak przynajmniej twierdzą fani serialu. Jeden z nich rzekomo zaobserwował, jak aktor jadł kolację w towarzystwie reżysera w jednej z knajp w Los Angeles.

Nic dziwnego, że wiele gwiazd chciałoby otrzymać propozycję zagrania w najnowszej części Białego Lotosu. Serial ma już na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień, w tym 10 statuetek Emmy oraz dwa Złote Globy.

Sonda

biały lotos

Oglądałaś serial "Biały Lotos"?