Jak donosi Daily Mail gospodarz Panoramy, Martin Bashir, miał pokazać księżnej Dianie fałszywe zaświadczenie aborcyjne niani Tiggy Legge-Bourke. W ten sposób podjął nieetyczną próbę wciągnięcia księżnej Diany do swojego programu. Według Daily Mail Diana wierzyła, że książę Karol miał romans z Tiggy i podejrzewała, że w wyniku tego romansu niania zaszła w ciążę. The Daily Mail donosi, że dochodzenie w tej sprawie zostało wszczęte przez prywatnego sekretarza królowej (i szwagra Diany), Sir Roberta Fellowesa. Spotkanie księżnej Diany z Marinem Bashirem na zawsze zmieniło historię rodu Windsorów.

Kristen Stewart jako księżna Diana w nadchodzącej premierze filmu Spencer. Wygląda identycznie?

Niepokojące wieści odkryto podczas niezależnego śledztwa w sprawie wywiadu Diany z Bashirem z 1995 roku. Emerytowany sędzia Sądu Najwyższego Lord Dyson prowadzi śledztwo i podobno przesłuchał już w tej sprawie 17 świadków. Jego odkrycia zostaną opublikowane w ciągu najbliższych kilku miesięcy, ale źródła informują, że zawierają dowody na to, że Diana została zmanipulowana, ponieważ chciano wydobyć od niej informacje.

Księżna Diana w rozmowie z Bashirem została zmanipulowana

Książę William wydał publiczne oświadczenie na temat owego wywiadu w listopadzie 2020 roku , mówiąc: „Niezależne śledztwo to krok we właściwym kierunku. Powinno pomóc w ustaleniu prawdy stojącej za działaniami, które doprowadziły do wywiadu Panoramy i późniejszych decyzji podjętych przez osoby z BBC”. Książę William oskarża BBC oraz dziennikarza Martina Bashira o stan psychiczny, w jakim była jego matka tuż przed śmiercią.

Rozmowa z Bashirem okazała się gwoździem do trumny w katastrofalnym związku Diany i Karola. Królowa uznała wreszcie, że sprawy zaszły za daleko, dlatego powinni się rozwieść. Martin Bashir opowiadał Dianie, że tajne służby mają swoje podsłuchy w Pałacu Kensington, a niania Williama i Harry’ego, Tiggy Legge-Bourke, usunęła ciążę, w którą zaszła z Karolem. Księżna Diana do końca nie była świadoma, że to manipulacja.

Owoce, które zawierają najmniej cukru. Można jeść je bez umiaru