W brytyjskim protokole królewskim pełno zasad, których muszą trzymać się Meghan Markle i Kate Middleton. Choć ich przestrzeganie, zwłaszcza tych dotyczących ubioru oraz urody, nie zawsze im wychodzi, zwykle starają się trzymać w ryzach. Osobą, która uwielbiała łamać protokół królewski, była kochana przez miliony księżna Diana.

Niejednokrotnie informowałyśmy Was o ulubionym kolorze lakieru do paznokci królowej Elżbiety II. Jedyny odcień, który stosuje od lat to Ballet Slippers od Essie. Zasadę naturalnych paznokci przestrzegają Meghan i Kate, ale jak podaje serwis Kozaczek.pl, księżna Diana była jedyną kobietą w brytyjskiej rodzinie królewskiej, która uwielbiała ją łamać!

ZOBACZ TEŻ: RZECZY, KTÓRYCH (NA PEWNO!) NIE WIECIE O KSIĘŻNEJ DIANIE

Na wielu archiwalnych zdjęciach mamy przyjemność podziwiać jej piękne paznokcie pomalowane na głęboki, wyrazisty, czerwony kolor.

To samo tyczy się makijażu. Na większości zdjęć nie dostrzeżemy subtelnego makijażu w stonowanych odcieniach. Niebieskie eyelinery, brązowe szminki oraz mocno podkreślone policzki to coś, co księżna Diana dosłownie kochała!

ZOBACZ TEŻ: UJAWNIONO PRAWDĘ O LEGENDARNEJ „SUKIENCE ZEMSTY” KSIĘŻNEJ DIANY

Myślicie, że współczesne księżne kiedykolwiek skuszą się na podobne kolory?

Księżna Diana uwielbiała łamać tę zasadę! Kate i Meghan nie mają odwagi!

Księżna Diana uwielbiała łamać tę zasadę! Kate i Meghan nie mają odwagi!

Księżna Diana uwielbiała łamać tę zasadę! Kate i Meghan nie mają odwagi!