Książę Harry i Meghan Markle opuścili Wielką Brytanię trzy lata temu. W 2020 roku małżeństwo zrezygnowało z pełnienia obowiązków członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Kilka miesięcy przed uroczystą koronacją Karol III zdecydował o odebraniu młodszemu synowi oraz jego żonie posiadłości Frogmore Cottage w Wielkiej Brytanii.

Pościg paparazzi za Meghan i Harrym mógł skończyć się tragicznie. Pałac Buckingham nie komentuje

Po opuszczeniu Anglii i zerwaniu stosunków z rodziną królewską Harry i Meghan przeprowadzili się do Kanady, a następnie przenieśli się do Montecito w Kalifornii, gdzie obecnie mieszkają z dwójką dzieci Archiem i Lilibet. Niedawno pojawiły się przypuszczenia, że para rozważa jednak powrót do ojczyzny księcia Harry’ego.

Książę Harry i Meghan Markle wrócą do Anglii? Pojawiły się nowe spekulacje

Grant Harrold, były kamerdyner królewski, powiedział w rozmowie z New York Post: „Nigdy nie mów nigdy, zawsze jest możliwe, że pewnego dnia [Harry] będzie chciał wrócić do domu”. Odniósł się także do obecnej sytuacji Sussexów: „Meghan tak naprawdę nie ma tutaj żadnej rodziny jako takiej, cała jej rodzina jest w Stanach i tam Harry zdecydował, że chce założyć swój dom”.

Dlaczego buty Meghan Markle są zawsze dwa numery za duże?

Dodał także, że w przyszłości młodszy syn króla Karola może skłaniać się do powrotu w rodzinne strony, dlatego zakup posiadłości może być ku temu pierwszym krokiem. „Będzie chciał mieć ten związek z Wielką Brytanią na wypadek, gdyby pewnego dnia chciał wrócić. Nie sądzę, żeby Harry chciał zerwać wszystkie więzi” – wyjaśnił.