Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy i celebrytki zrobią wiele, żeby zachować młodość i świetny wygląd. Operacje plastyczne i zabiegi medycyny estetycznej nie dziwią już raczej nikogo. Ostatnio Angelika Swoboda, dziennikarka portalu gazeta.pl, miała okazję rozmawiać z jendym z najlepszych chirurgów plastycznych w Polsce. Mowa oczywiście o Krzysztofie Gojdziu. Jesteście ciekawe, jaki stosunek ma do swojej pracy ma lekarz?

ZOBACZ TEŻ: KHLOE KARDASHIAN ZARZEKA SIĘ, ŻE NIE STOSOWAŁA WYPEŁNIACZY

Dziennikarka zadała mu pytanie odnośnie polskich gwiazdek, które pojawiają się na salonach. Czy nie wyglądają wszystkie tak samo?

Czoło im się nie rusza, a gdy się uśmiechają, robią im się na nosie tzw. królicze zmarszczki. To znak, że są za bardzo zbotoksowane. I nie ma się co tego wypierać. Są też takie, którym nagle nabrzmiały policzki. Niemożliwe, że tak utyły, zwłaszcza że ich sylwetki pozostały szczupłe. Nie lubię tego bardzo, ale czasem używa się na takie panie żargonowych określeń: „botoksiary”, „glonojady” czy „kaczory” – stwierdził doktor.

style="overflow:hidden;">Dlaczego celebrytki wyglądają tak samo?

– Pewne osoby mają swoje własne wyobrażenie o showbiznesowych czy telewizyjnych kanonach piękna. I chcą się do nich dopasować. Jestem w stanie rozpoznać, które gwiazdy chodzą do jednego lekarza. Bo robi im zabiegi identyczną techniką, wszystkim na przykład takie same usta. No i powstaje tak zwana „fabryka klonów” – dodał.

style="overflow:hidden;">Bardzo podoba nam się to, że Gojdź potrafi być asertywny i odmawia wykonywania zabiegów, dla których nie widzi sensu.

– Gdy przychodzi do mnie młoda dziewczyna, mająca niewiele ponad 20 lat, i chce wygładzić zmarszczki mimiczne, które powstają jej podczas uśmiechania się, mówię: – Dziewczyno, bez tych zmarszczek będziesz wyglądała jak kukła! I odmawiam botoksowania. Albo jeżeli dziewczyna ma ładne, pełne usta, a chce mieć teatralnie wywinięte, też absolutnie jej tego nie zrobię. Nie tylko odmawiam, ale i staram się ją przekonać, że to naprawdę nie jest ładne – powiedział.

style="overflow:hidden;">Całą rozmowę znajdziecie TUTAJ.

Plus za szczerość!

Krzysztof Gojdź: Bez zmarszczek będziesz wyglądała jak kukła

Krzysztof Gojdź: Bez zmarszczek będziesz wyglądała jak kukła

Krzysztof Gojdź: Bez zmarszczek będziesz wyglądała jak kukła

Krzysztof Gojdź: Bez zmarszczek będziesz wyglądała jak kukła