Kilka miesięcy temu Meghan Markle i książę Harry zdecydowali o opuszczeniu rodziny królewskiej, porzuceniu obowiązków i udaniu się do Stanów Zjednoczonych. W międzyczasie udzielili jeszcze niesławnego wywiadu, w którym opowiedzieli o rasizmie i prześladowaniu, których miała doświadczać Meghan ze strony członków rodziny królewskiej. W ostatnim czasie dużo mówi się o zemście królowej Elżbiety, która wiadomość o symbolicznej utracie wnuka, przyjęła dość chłodno i z dystansem. Przynajmniej w oczach opinii publicznej.

Prawda na temat relacji Kate Middleton i Camilli Parker Bowles

Meghan Markle płaci za odejście z rodziny królewskiej

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzało sprawozdanie finansowe królowej Elżbiety, w którym zawarto ogromny zwrot pieniędzy od Meghan i Harry’ego. To jednak nie wszystko, pieniądze to nie jedyne kara, którą ponieśli Sussexowie. Królowa Elżbieta postanowiła bowiem odebrać biżuterię, którą kiedyś podarowała byłej księżnej Meghan Markle.

Oszałamiająca sukienka z bufiastymi rękawkami. Jest dostępna w 5 kolorach

Po odebraniu jej tytułu i poproszeniu o rekompensatę za koszty naprawy Frogmore House, miała miejsce kolejna runda surowych środków ze strony Królowej. Jak donoszą media, królowa poprosiła Meghan, aby oddała jej królewską biżuterię . Potwierdzono, że straciła prawo do noszenia królewskich klejnotów i diamentów, a nawet straciła pierścionek z niebieskiego kamienia, który królowa podarowała swojej przybranej wnuczce z okazji ślubu.

Sposób w jaki Królowa Elżbieta wybiera swoje stylizacje jest niesamowity!

Planowano także zwrot biżuterii ślubnej z kolekcji księżnej Diany, ale Meghan udało się zachować ową pamiątkę.