Zasady panujące podczas hollywoodzkich imprez są dosyć precyzyjne. Jeśli chodzi o wygląd na czerownym dywanie nie ma miejsca na wpadki.. Makijaż ma być perfekcyjny, tak samo jak włosy i kreacja. Ale jak to zwykle bywa, od każdej reguły są wyjątki, a w środowisku gwiazd, z pewnością jest nim Kristen Stewart.

Aktorka jest znana z dużego dystansu do siebie. Jakiś czas temu podczas premiery filmu Czarne bractwo. BlacKkKlansman, Kristen  musiała wybrać między wygodą i naruszeniem zasad, a perfekcyjnym wyglądem. Na całe szczęście wybrała pierwsze rozwiązanie i na czerwonym dywanie pokazała się… bez butów.

Kristen Stewart w odważnej stylizacji. Była o krok od wpadki

Teraz również zaskoczyła wszystkich zebranych na wydarzeniu gości. Na premierze filmu Charlie’s Angels pojawiła się w pięknej długiej sukni w kratę, czarnej skórzanej kurtce oraz eleganckich sandałkach odsłaniających ciemny pedicure.

Gwiazda szybko zmodyfikowała swoją, zamieniając sandałki na klasyczne czarno-białe nike. W szybkiej zmianie obuwia pomogła jej stylistka.

Kristen Stewart w naturalnej wersji. Pokazała jak wygląda bez makijażu

Na co dzień gwiazda stawia na swobodny styl i raczej unika makijażu, a jej zachowanie na czerwonym dywanie udowadnia, że ma do siebie sporo dystansu.

Być może uda jej się wprowadzić nieco więcej swobody wśród hollywoodzkich imprez.

Backgrid USA / Forum

Backgrid USA / Forum

 

Backgrid UK / Forum

Backgrid UK / Forum