Rodzina Kardashian/Jenner od dawna przestała walczyć z nieprzychylną opinią na temat częstych poprawek urody. Zabiegi kosmetyczne i operacje plastyczne to dla nich dosyć zwyczajne sprawy. Wystarczy przypomnieć sobie wampirzy lifting Kim Kardashian lub wypełniacze ust Kylie Jenner.

Kris Jenner zdobyła się na odwagę. Pokazuje jak wygląda bez makijażu!

Celebrytki nie raz spotkały się z zarzutami o promowanie fałszywego wizerunku kobiet, jednak ich działania wcale nie uległy zmianie. A sama królowa rodu – Kris Jenner – przygotowała dla córek dosyć nietypowe świąteczne prezenty.

Celebrytka postanowiła w tym roku dać swoim najbliższym bardzo oryginalne upominki, a są nimi karty podarunkowe na… botoks.

Kendall Jenner w karbowanych włosach. Fani są pod wrażeniem

Kris Jenner właśnie nawiązała współpracę z jedną z firm specjalizujących się w zabiegach medycyny estetycznej, dlatego też zdecydowała się połączyć świąteczne podarunki z akcją promocyjną.

Używam tego od dłuższego czasu. Dla mnie było to naprawdę wspaniałe. Jeśli jesteś odpowiedzialny i rozmawiasz ze swoim lekarzem, myślę, że to naprawdę działa. 64-letnia Kris często wypowiada się otwarcie o tym, że regularnie korzysta z botoksu. Trudno o lepszą ambasadorkę.