Po lecie dobrze zafundować swojemu ciału kuracje regenerujące – dbamy o włosy, przedłużamy opaleniznę. A co ze skórą twarzy? Na działanie kwasów jeszcze za wcześnie, ale już warto podać jakiś zastrzyk energii, dodatkową dawkę ochrony i pielęgnacji. Może sięgnąć po serię Detox Jansen Cosmetics?
Wśród produktów znajdziemy m.in. krem CC (w wersji Light lub Medium), Detox Cream i Detox Formula.

Krem CC to połączenie podkładu, korektora i kremu pielęgnacyjnego o właściwościach ochronnych (SPF 30). Idealne wyjście, gdy jeszcze nie chcemy obciążać cery ciężkimi podkładami, a zależy nam na przykryciu niedoskonałości. Po użyciu wymaga zmatowienia i choć producent poleca go do wszystkich typów cer, my jednak polecamy go przede wszystkim posiadaczkom ter suchych i normalnych.

Kosmetyk(i) tygodnia: linia Detox Janssen Cosmetics

Osoby o tłustej cerze się mogą sięgnąć po emulsję Detox Formula – nasz ulubiony kosmetyk z całej gamy. Bardzo lekka, idealnie się wchłania i skutecznie nawilża bez uczucia ciężkości. Dodatkowo daje delikatny efekt zmatowienia.

Kosmetyk(i) tygodnia: linia Detox Janssen Cosmetics

Posiadaczkom cery suchej polecamy krem Detox, o większej zawartości lipidów (aż 31%). Sprawia, że skóra nabiera świeżości, rozjaśnia drobne przebarwienia i plamy posłoneczne, ponadto ma działanie przeciwstarzeniowe.

Kosmetyk(i) tygodnia: linia Detox Janssen Cosmetics

Ceny:
krem CC -119 zł, 30 ml
Detox Cream – 128 zł, 50 ml
Detox Emusion – 128 zł, 50 ml