Marki kosmetyczne budują często swój marketing poprzez napięcie, zmuszając swoje klientki do czekania na nowości kosmetyczne, jakie dla nich przygotowują. Często samo oczekiwanie jest dużo bardziej ekscytujące niż możliwość zakupienia produktu. Być może dzieje się tak dlatego, że każdy z nas ma w sobie dziecko, które cieszy się na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. My przynajmniej bardzo lubimy to dziecko w sobie i dzięki kosmetykom, mamy nadzieję pielęgnować je jeszcze długo! A oto lista rzeczy, na które czekamy w tym miesiącu.

ZOBACZ TEŻ: CO SIĘ DZIEJE Z TWOIMI KOSMETYKAMI DO MAKIJAŻU, GDY PRZEKROCZĄ DATĘ WAŻNOŚCI?

Rzęsy od Huda Beauty x Jacqueline Lash

Nowa kolekcja doklejanych pasków rzęs, która powstała we współpracy Huda Beauty i Jacqueline Lash, to ukłon w stronę silnych, przedsiębiorczych kobiet, które znają swoją wartość, każdego dnia pokonując masę przeciwności losu. Wygląda na to, że rzęsy są dość istotnym elementem tej układanki! W sklepach już 29 stycznia.

Too Faced x The Pretty Me$$

Aktorka i piosenkarka, szerzej znana pod pseudonimem „The Pretty Me$$” została zaproszona do współpracy przez markę Too Faced. Wspólnie stworzyli paletkę cieni, zestaw szminek do ust z kredką, rozświetlacz do ciała oraz rozświetlacz do strobbingu . Czekacie na efekty?

KKW Fragrances

Kim Kardashian nie daje o sobie zapomnieć – niedawno wypuściła linię szminek w ramach KKW Beauty, a teraz wraca z nową odsłoną swoich perfum w kształcie kolorowych serduszek, ze słodkimi zapachami. Press packi do mediów były przesłodkie – były to czekoladowe torty w kształcie flakoników, które w środku miały wybrany zapach oraz mnóstwo cukierków. Za słodko?

ZOBACZ TEŻ: 10 kosmetyków, na które warto wydać MAJĄTEK

Blending Eggs

Nie ma niczego lepszego dla maniaków makijażowych, niż dobrze blendujące gąbeczki. W wielu przypadkach jest w stanie zastąpić nawet najbardziej wymyślne pędzle! Tym razem ich kolor nie jest przypadkowy – kolekcja jest hołdem dla historii ciemnoskórych osób, które znalazły dom w Ameryce.

Chiński nowy rok w kolekcji NARS

Nie wiem czy wiecie, ale 2019 rok to w Chinach rok świni (dzika). Z tego też powodu spodziewajcie się fali produktów z rynku chińskiego z dodatkiem słodkich świnek bądź dzików. Marka NARS wypuściła z tej okazji 4 nowe odcienie pigmentu oraz puder rozświetlający w kompakcie. Zobaczcie też opakowania – czyż nie są piękne?

Podkłady marki Hourglass

Niektórzy czekają na premierę nowego filmu – ja czekam aż do sklepów trafią nowe podkłady. Tym razem na celownik wzięłam bardzo chwaloną przez vlogerki markę Hourglass. Ich nowy podkład w 32 odcieniach ma niedługo trafić na rynek. Producent zapewnia, że ma być praktycznie niewyczuwalny, z pełnym kryciem, łatwą aplikacją i naturalnym wykończeniem. Wodoodporny, utrzymujący się nawet do 24 godzin podkład jest w 100% wegański i nie był testowany na zwierzętach. To kto staje ze mną w kolejce?

A na jakie perełki Wy czekacie w tym miesiącu?