Kobieta zmienną jest. Lubimy eksperymentować z wyglądem. Po prostu takie już jesteśmy. Dzięki wielkim możliwościom, które daje nam współczesny rynek kosmetyczny, jesteśmy w stanie dobrać idealny odcień szminki, który podkreśli wyjątkowe cechy naszej twarzy i kolor włosów, który dopełni nasz charakter.

Szukanie looku idealnego to fantastyczna zabawa, a prawdziwym dowodem są fotografie, które na swoim profilu na Instagramie opublikowała Deynn. Marita podzieliła się z fanami zdjęciami, na których pozuje w dwóch perukach. I tak mogliśmy zobaczyć, jak wygląda w przepięknym, oceanicznym kolorze włosów oraz w najmodniejszym w tym sezonie blond lobie. W którym kolorze wygląda lepiej? Zdania fanów są podzielone, ale tym, co przykuło naszą szczególną uwagę, jest makijaż.

ZOBACZ TEŻ: DEYNN POKAZUJE SWOJE ULUBIONE MASECZKI. WIECIE JUŻ, O KTÓRYCH MOWA? (FOTO)

Ciemny odcień szminki Mac Cosmetics bardzo ładnie współgra z jasnym kolorem włosów. Zwróćcie uwagę na przydymione oko (Anastasia Beverly Hills). Jaśniejszy kolor cieni do powiek w wewnętrznych kącikach, sprawił, że makijaż oczu nie przytłacza oraz nie pomniejsza optycznie oka. Pamiętajcie o tym podczas wykonywania makijażu to jedna z ważniejszych zasad!

Produkty Kat Von D, którymi Marita podkreśliła brwi, w Polsce są już legendą. Kosmetyki Kat charakteryzują się przede wszystkim długotrwałością i pełnym poziomem krycia.

ZOBACZ TEŻ: DEYNN POKAZAŁA, JAK WYGLĄDAŁA 4 LATA TEMU! TO NIEWIARYGODNE JAK SIĘ ZMIENIŁA!

Kilka miesięcy temu obok jednego ze swoich zdjęć Deynn napisała nie umiem się malować, ale czasami mi się uda. Naszym zdaniem, choć przez blond perukę i mocny, charakterystyczny makijaż wygląda zupełnie inaczej, to w tym wydaniu prezentuje się bardzo ciekawie.

JE! JE! JE! 💋 BDAY GIRL 👸🏽🎂💃🏽 Wyjątkowo wstawię dłuższy opis. Dokładnie 3 lata temu pod jednym ze zdjęć urodzinowych zrobiłam sobie krótką listę życzeń. Po trzech latach mam wszystko co wtedy było mi obce: miłość życia, szacunek w związku, zdrowie, szczęście, karierę, wymarzoną sylwetkę, a nawet pieniądze! Jestem osobą szczęśliwą, jestem kobietą spełnioną, na chwile obecną życzę sobie anielskiej cierpliwości, nerwów ze stali i tego aby moja druga połówka, mój przyszły mąż i ojciec moich dzieci, wspierał mnie tak jak wspiera mnie do tej pory. Dziękuję, że jesteście. Dziękuję, że akceptujecie mnie taką jaka jestem. Bez względu na wszystko. Dziękuję za wszystko moi obserwatorzy.. przyjaciele! ♥️ #urodziny #kolejneosiemnaste #dziekuje #0801

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)

Jakie macie postanowienia na 2k18? 🤔 #srelfie💋

Post udostępniony przez Marita Sürma (@deynn)