Jeffree Star jest bardzo znaną postacią w branży beauty, szczególnie w Ameryce, gdzie jego kosmetyki są łatwo dostępne a ich jakość jest doceniana przez klientki. Sam Jeffree cieszy się popularnością głównie dlatego, że nie boi mówić się głośno o tym, co mu nie pasuje. To on był zwraca uwagę na kopiowanie projektów małych artystów przez wielkie marki i wytyka gwiazdom makijażu brak szczerości czy umiejętności. Nie dziwi zatem szał w internecie na wieść, że makijażysta podjął się współpracy z marką Morphe i zaprojektował dla nich kolekcję błyszczących pędzli.

ZOBACZ TEŻ: JAK 10 LAT TEMU WYGLĄDAŁY SŁAWNE MAKIJAŻYSTKI I VLOGERZY? NIE UWIERZYCIE!

W sobotę w nocy na jego kanale ukazały się zdjęcia, które pokazują pierwsze efekty tej współpracy. Sama marka również podzieliła się zdjęciami pędzli oraz wizerunku samego Jeffree’ya.

Co powstało z tej współpracy? Marka Morphe Brushes potwierdziła, że wspólnie z makijażystą zaprojektowali 7 pędzli do makijażu oraz 3 beauty blendery. Z tego co wnioskujemy, widząc zdjęcia poglądowe, wygląda na to, że powstały 3 pędzle do cieni, jeden do brwi, podkładu, bronzera, rozświetlacza i pudru. Wszystkie mają lśniące, metaliczne rączki oraz białe bądź różowe włosie.

Blendery będą dostępne w 3 rozmiarach – każdy ma ścięty bok oraz proste zakończenie u dołu. Zdaje się, że właśnie te dwie cechy czynią je świetnymi beauty blenderami do nakładania podkładu, korektora oraz bakingu.

ZOBACZ TEŻ: DIAMENTOWE ZĘBY ARIANY GRANDE. OTO DLACZEGO POWINNYŚMY O NICH POROZMAWIAĆ…

Przypominamy, że to nie jest pierwsza współpraca marki Morphe z influencerami beauty. Tylko w zeszłym roku marka wypuściła wielką paletę cieni do powiek we współpracy z innym makijażystą zza oceanu – James’em Charles, który dodał do nich również zestaw pędzli. Wszystko wyprzedało się na pniu. Warto również zwrócić uwagę na podobną współpracę marki z vlogerką Jaclyn Hill, która cieszy się popularnością w Polsce od kilkunastu miesięcy. Sama marka cieszy się sporym powodzeniem na całym świecie oraz w Polsce, głównie dlatego, że jej produkty mają świetną jakość, pigmentację oraz bardzo przystępne ceny.

Będziecie czekać na tę kolekcję?