Po prostu zabrakło Ci tuszu do rzęs. Twoja maskara jest kompletnie wysuszona, a w dodatku nic w niej nie zostało. Masz dwa wyjścia- albo wyjść z domu bez makijażu rzęs, albo zrobić własną, domową maskarę. Beauty blogerka postawiła na drugą opcję, a internauci biją na alarm: nie powtarzajcie tego w domu!

Madina Shrienzada opublikowała niedawno film instruktażowy, z którego dowiadujemy się, w jaki sposób stworzyć maskarę w domowych warunkach. Wideo w przyspieszonym tempie przeprowadza nas przez składniki magicznego produktu. I tak do miski trafia duża ilość primera, wazelina i czarny cień do powiek. Całość należy jeszcze tylko wymieszać szczoteczką do zębów i gotowe!

ZOBACZ TEŻ: WIEMY, DLACZEGO TWÓJ TUSZ DO RZĘS CIĄGLE SIĘ ROZMAZUJE! WPADŁABYŚ NA TO?!

Być może pomyślisz, że to rewelacyjny i tani sposób na zupełnie nowy, skuteczny tusz do rzęs. My też tak myślałyśmy, ale bądźmy szczere. Używanie szczoteczki do zębów do nakładania dziwnej mazi na rzęsy, jest najmniej podejrzanym elementem tej sytuacji.

Wizażyści gwiazd często używają szczoteczek do zębów do rozdzielania rzęs. Jednak to, co wzbudza podejrzenia to połączenie produktów kosmetycznych. Internauci komentujący film zauważyli, że rozprowadzanie wazeliny w tak bliskich okolicach oczu może być niebezpieczne. Jak jest naprawdę?

ZOBACZ TEŻ: OTO NAJPOPULANIEJSZY EYELINER I TUSZ DO RZĘS NA PINTERESTCIE

Wazelina jest bezpieczna. Czarny cień również nie stanowi problemu, ponieważ jest oczywiste, że ma być nakładany wokół oczu. Najbardziej wątpliwy jest podkład. Większość z nich nie jest przeznaczona do stosowania w okolicach oczu i może być źródłem podrażnień. Efekt jest rewelacyjny, ale czy warto?

Podejmiecie próbę w domu?

👁🔥MASCARA AT HOME 🖤HACK! MIX PRIMER, JELLY AND BLACK EYE SHADOW! 🔥 USE THE TOOTHBRUSH AS YOU WOULD A MASCARA WAND AND IT SEPERATES MAGICALLY •• TRY IT & THANK ME LATER 🌿 🙏🏻🛑DON’T FORGET TO FOLLOW ME FOR MORE TIPS AND TRICKS 💛💛 _________ TAG YOUR FRIENDS 👁👁👁 #fcmakeup #ghalichiglam #hudabeauty #makeuptutorialsx0x #wakeupandmakeup #universodamaquiagem_oficial #maquiagemx #ladiesuniverse #makeupfanatic1 #blendthatshit #muscosmeticd #fashionarttut #liveglam #hairmakeupdiary #naturaldermis #slave2beauty #vegasnaylashes #glamorous_nights #style4makeup #vougethreads #makeupcoache #makeupsvid #videosfashions #makeup_clips #fakeupfix #makeupvideoss #makeupgirlz #allmodernmakeup #peachyqueenblog #hudabeauty @hudabeauty @awesomemakeu.p @girlsociety @hairmakeupdiary @makeup.memes.life @allvideosdaily #maryhadalittlelamb @maryhadalittleglam @peachyqueenblog

Post udostępniony przez ᎷᎪᎠINᎪ.ᎷINNᎪ.ᏚᎻᎡIᎬNᏃᎪᎠᎪ (@madinashrienzada)