Weź udział we wspólnej akcji Cosmopolitan, Zeberka.pl i L’Oréal Paris!

Mój jedyny… True Match

By wziąć udział w akcji, opowiedz nam swoją historię o tym jedynym… czyli True Match 🙂 Jak wyglądało Wasze pierwsze spotkanie? A może pierwsze wspólne wyjście na imprezę? O niezwykłym podkładzie opowiedziały dotąd gwiazdy – ambasadorki L’Oréal Paris. Czas na Ciebie!

Opisując spotkanie z podkładem True Match, wykorzystaj zdjęcie produktu – nie musisz go kupować! Możesz pokazać, co w nim lubisz, czego od niego oczekujesz, jakie odniosłaś wrażenie podczas pierwszego spotkania. Zrób kolaż, zdjęcie (chociażby telefonem!) lub nakręć krótki filmik.

Swoją opowieść (może to być zdjęcie, kolaż, filmik lub tekst z wykonaną przez Ciebie ilustracją) prześlij pod adres [email protected]. Czekamy do 21 lipca 2013 r. Może to Ty zostaniesz gwiazdą urodowej blogosfery!

Tutaj znajdziesz regulamin konkursu.

&nbsp
Konkurs: Wygraj kosmetyki L'Oreal Paris i sesję w Cosmo!

Akcja L'Oréal: Zostań gwiazdą blogosfery!Podkład idealny
Akcja L'Oréal: Zostań gwiazdą blogosfery!

Oto True Match, który idealnie dopasowuje się do koloru i struktury Twojej skóry. Dzięki właściwościom kryjącym idealnie maskuje niedoskonałości, gwarantuje perfekcyjną cerę i naturalny wygląd bez efektu maski.
 

&nbsp
Spośród nadesłanych prac jury wyłoni pięć najciekawszych. Zwyciężczynię wybiorą internautki w specjalnym głosowaniu na portalu www.zeberka.pl. Finał w październikowym Cosmopolitan.