Masz chwilę wolnego czasu w ciągu dnia? Pewnie zazwyczaj wykorzystujesz ją na lunch, ale od czasu do czasu możesz zarezerwować kilka wolnych chwil na nieco inne przyjemności i zapewnić ucztę swojej skórze.

Mamy na myśli zabiegi upiększające, na które nie musisz poświęcać całego popołudnia. Oto lista szybkich zabiegów kosmetycznych, które staną się niezwykle popularne w tym roku.

Gęste brwi nadal będą cieszyć się popularnością, na boczny tor schodzi ich zbyt mocne podkreślenie, ale to nie oznacza, że będą całkowicie pominięte w makijażu. A dla tych, którzy nie mogą pochwalić się gęstymi włoskami, a z drugiej strony nie chcą czekać na efekty działania olejku rycynowego , salony kosmetyczne proponują szybsze rozwiązanie – uzupełnienie luk drobnymi pigmentami, sama procedura jest o wiele mniej bolesna niż popularny Microblading, a przejście do naturalnych włosków jest miękkie i mało widoczne. Ta technika ma lekko zagęścić brwi i nadać im odpowiedni kształt.

ZOBACZ TEŻ: ZAPOMNIAŁAŚ O MASECZCE? ZROBISZ JĄ SAMA POD WARUNKIEM, ŻE MASZ WINO

Zostawmy na bok brwi i zajmijmy się największym świątecznym prezentem. Tych kilka kilogramów, które nieoczekiwanie zostały z nami to niechciany upominek, a żeby pozbyć się go szybko i bezboleśnie na pomoc przychodzi Coolsculpting czyli w dosłownym tłumaczeniu rzeźbienie zimnem. Najprościej mówiąc chodzi o rozbicie komórek tłuszczowych za pomocą niskiej temperatury.

Walkę z przesuszoną skórą najlepiej rozpocząć od dobrego tłustego kremu, ale czasem same kosmetyki nie wystarczą, dlatego na pomoc przychodzi Hydrafacial – zabieg, który najpierw oczyszcza pory i usuwa martwe komórki odsłaniając zdrową, świeżą skórę, a następnie po głębokim oczyszczeniu skóra przyjmuje składniki aktywne w postaci witamin, przeciwutleniaczy i kwasu hialuronowego. Gładka, promienna skóra bez względu na pogodę, a to wszystko w jednej przerwie.

A jeśli nadal zastanawiasz się, który zabieg będzie dla Ciebie odpowiedni, możesz skorzystać z katalogu marzeń i wybrać coś specjalnego. W końcu jak nikt inny znasz potrzeby swojej skóry. Kup magazyn Joy z kartą podarunkową, dzięki której możesz wybrać dla siebie albo bliskiej Ci osoby dowolny zabieg upiększający. Gift kart możesz aktywować do 31.01.2019 roku, a czas na realizację masz aż do 31.12.2019 roku!

ZOBACZ TEŻ: SZYBKI TEST, KTÓRY W KOŃCU POMOŻE CI USTALIĆ JAKI MASZ TYP CERY

Specjalnie od serwisu Zeberka.pl i magazynu Joy aktywując kartę na 185 zł, dostaniesz w prezencie dodatkowe 15 zł – wówczas łączna wartość Twojej karty wyniesie aż 200 zł.

Szczegóły akcji znajdziesz TUTAJ .